Blogi

UUS! BALMAIN 5 NÄDALANE JUUKSEID TAASTAV HOOLDUSKUUR

Balmain Hair Couture on välja töötanud UUE revolutsioonilise juukseid taastava hooldukuuri, mis taastab juuste elujõu, sära ja terve väljanägemine vaid 5 nädalaga. Hooldus sulgeb juuste kutiikuli, taastab juuste elastsuse ja rekonstrueerib juuksekiud. See on kui tõeline botox sinu juustele, mille mõju saad nautida 8-12 kuud. Hoolitsus on spetsiaalselt välja töötatud ka peanaha niiskuse loomuliku tasakaalu säilitamiseks ja peanahaprobleemide taandamiseks.

PAKKUMINE SALONGIS TEOSTATAVALE HOOLDUSKUURILE
Tasudes märtsis 4 salongihoolituse eest, saad viienda tasuta! 

Soovid nautida täiuslikku hoolduskuuri salongis? Hellitame Sinu juukseid 5 luksuslik hoolitsusega (1 hoolitsus nädalas).
Hoolitsus koosneb:
– juuste pesust
– hoolitsusest (1 tuub hoolduskuurist)
– seerumihoolitsusest koos peamassaaziga
– föönisoengust

Hoolitsuse kestus: 1 h
Hoolituses hind: 50€
5 hoolitsuse hind Märtsis: 200€ (hoolduskuuri hind muidu 250€)*
* tasuda tuleb 5 hoolitsuse eest esimesel hoolitsuse korral!

Broneeri aeg: (+372) 5686 6043  |  info@decoris.ee
Broneeri online: decoris.salon.life

PAKKUMINE 5 NÄDALASELE KODUHOOLITUSE KOMPLEKTILE 
Kingituseks lisaks Balmain Argan Moisturizing Elixir 20ml (väärtusega 9€)

Soovid teostada hoolduskuuri koduselt?
Eelistades hoolitsust koduselt läbi viia, on Sul selleks imeline võimalus, soetada hoolduskuuri komplekt SIIT. Pakkumine kehtib märtsikuus nii salongis kohapeal kui ka veebiostudele.

Komplekti hind: 69€

Kuidas kasutada?
Pese juuksed soovitavalt Balmain niisutava šampooniga ja kanna 1 tuubi sisus oma tavalise palsami asemel rätikukuivadesse juustesse juurtest otsteni. Hoia juustes 10-15 minutit ja loputa. Korda protseduuri 5 nädala vältel. Veelgi intensiivsema tulemuse saavutamiseks kanna seerumi välja loputamise järgselt rätikukuivadesse juustesse Balmain Moisturizing/ Revitalizing Conditioner, mille sisse on segatud 5 tilka Balmain Overnight Repair Seerumit.