Meie partnerid

 

Osana oma pärandist Pariisi kuulsa moemajana, töötavad nüüdisajal paljud rahvusvahelised disainerid just
Balmain Hair Couture kollektsiooniga oma moeshow’del ja fotosessioonidel. Koostöös lavataguste stilistidega, arendas Balmain Hair Couture just neid silmas pidades välja spetsiaalse juukseviimistluse liini.

Balmain Hair Couture on loonud unikaalse tooteliini kust leiad kõik, mida vajad saavutamaks pehmed, säravad ja terve välimusega juuksed. Esitletuna selges ja puhtas tootepakendis ning kasutades vaid parimaid koostisosasid, toome sinuni juuksehoolduse parimal võimalikul moel:
· Kaalutu, mitmekülgne hooldus
· Kohene noorendav toime
· Rikkalik volüüm

Juuksehoolduses kasutab Balmain Hair Couture vaid parimaid koostisosi, mis tugevdavad, taaselustavad ja taastavad juukseid sügavuti. Tooted on sealjuures barabeeni ja sulfaadivabad. Lisaks annavad paljud tooted juustele ka UV kaitse. 

 

 

 

Halo on Inglismaal loodud bränd, mis on pärjatud ja tunnustatud erinevate rahvusvaheliste auhindadega. Tootevalikust leiame Halo patendeeritud süsteemiga tamiil-kinnitusega ja Clip-in meetodil paigaldatavad juuksepikendused. Halo juuksed on parima kvaliteediga etnilise päritoluga 100% India Remy juuksed. Iga naine veendub Halo süsteemi kandes, et see on täiuslik iga päev ja igas olukorras. Klient hakkab kindlasti oma Halo armastama.

 

KEVIN.MURPHY on moele fokusseeritud ja ainult salongidele suunatud, professionaalseks kasutamiseks mõeldud juuksehooldus- ja viimistlusvahendite bränd, mis pakub lahendusi ka kõige nõudlikumatele soovidele juuste hooldamisel ja viimistlemisel.

KEVIN.MURPHY tooted lähtuvad nahahoolduse filosoofiast ja annavad kaalutu, tugeva ning kestva hoidvuse. Vitamiinid ja aminohapped parandavad juukse pealispinda, tihendavad juuksed ja vähendavad juusteotste hargnemist. Niisutus mango ja murumuru võist, silub ja pehmendab juuksekarva. Erinevad ekstraktid lisavad kaalutut sügavniisutust juustesse.
Tooted on parabeenide- ja sulfaatide vabad, sisaldades ka UV-kaitset.

 

SUPERMOOD on uus holistiline kosmeetika kaubamärk Soomest, mis pakub lisaks kõrgekvaliteedilistele looduskosmeetika toodetele ka söödavaid ning terapeutilisi ilutooteid. Supermood’i uurimistöö, väljatöötamine ja tootmine leiab aset Soomes, kasutades “eco-certified” kõrgekvaliteedilisi koostisosi. Iga detail on loodud Supermood’i väärtuste kohaselt, milleks on: keskkonnasõbralikkus, eetilisus ja puhtus.

 

 

Hair Elegance avab ukse luksuslikku slaavi juuksepikenduste maailma, olles parim valik nõudlikele ja kvaliteeti hindavatele klientidele. Hair Elegance tootevalikus on keratiin- ja teip- kinnitusega slaavi juuksepikendused pikkustes 40 ja 55 cm. Kõrge kvaliteediga eriti siidised salgud on valmistatud 100% naturaalsetest juustest. Kõik juuksed on läbinud range kontrolli ja vastavad Remy kvaliteedi standarditele, olles kergesti ega riku oma juukseid.

 

 

Laia isepruunistavate toodete sortimenti pakkuv Vita Liberata on Iirimaalt pärit premium kaubamärk. Kõik tooted on rikastatud looduslike ning sertifitseeritud ökoloogiliste koostisosadega. Vita Liberata tooted pakuvad niisutavat nahahooldust, mis samaaegselt nahka pruunistavad, kinkides veatu nahatooniga imeliselt harmoneeruva päevituse ning sametpehme naha.

Vita Liberata murrangulised päevitustehnoloogiad tõestavad, et isepruunistavad tooted on mõeldud kõigile ning on suurepäraseks alternatiiviks päikesepaistel päevitamisele. Vita Liberata on töötanud välja uued tehnoloogiad nagu Moisture Locking ehk nahaniisutaja, mis lukustab niiskuse 72 tunniks; Odour Remove™ lõhnatu isepruunistaja, pHenO2™ päevituse pikemaks kestmiseks, HyH20™ vananemisvastane niisutus, Trystal3™ tehnoloogia, mis tagab pruunistusefekti kuivas kristalliseerunud vormis. Vita Liberata kõige uuem ja innovaatilisem toode pHenomenal 2-3 Week Tan kestab kuni neli korda kauem tavalistest isepruunistajatest ning seda on ülimalt lihtne peale kanda. See kuivab väga kiiresti, mis võimaldab kohe riietuda. Ökoloogilised koostisosad ja niiskuse lukustussüsteem kindlustavad päevituse täiuslikult ühtlase kulumise.

Vita Liberata kaubamärgil on ka hulk fänne kuulsuste seas nii eestis kui mujal maailmas – Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian, Sofia Vergara, Rita Ora, Ellie Goulding, Sienna Miller, Alessandra Ambrosio, Kirsten Dunst, Liis Lemsalu, Grete Paia, Egle Eller-Nabi, Paljas Porgand Merilin Taimre jne.

 

Dondella eksklusiivsed juukseaksessuaarid valmivad käsitööna Prantsusmaal.  Ehete disainimisel pööratakse erilist tähelepanu materjali valikule ja valmistamisviisile. Aksessuaarid on loodud kõrgkvaliteetsest sulamist, mida eelistavad ka tunnustatud luksus päikseprillide tootjad maailmas.  Need ajatult stiilsed juukseehted kaunistavad Sind nii igapäevaselt, kui lisavad pidulikkust erilistel sündmustel.