Kollektiiv

Julia Linap

Juuksur/ stilist

+372 56814050

 

Juuksurina on Julia töötanud juba üle 13 aasta ja selle ajaga on ta kindlustanud oma koha nii Eesti ilumaastikul kui mitmete klientide südames. Tööalaseks kireks on juuste värvimine, naiste & meeste lõikused, pidulikud- ja pruudisoengud. Julia võtab tihti osa erinevatest võistlustest, fotosessioonidest ja backstage projektidest, omades ühtlasi rahvusvahelist kogemust Aasias, Itaalias ja Hispaaanias. Julia kirg juuksuritöö vastu peegeldub nii tema tööeetikas, personaalses lähenemises kui ka soovis pidevalt end täiendada.

Merlin Sepp

Noorjuuksur

 

Merlin on meie salongi noorim liige, kelle rõõmsameelse ja armsa olemuse taga on peidus tohutu andekus, loovus ja tahtejõud. Merlin võtab meeleldi uued huvitavad väljakutsed vastu, isegi siis kui need esmapilgul tunduvad saavutamiseks ülimalt keerukad – Merlini ”kui kohe üldse ei saa, siis kuidagi ikka saab” suhtumine on üks tema edasiviivatest jõududest. Merlin on alati suurt huvi tundnud nii moe- kui ka ilumaailma vastu, sest see on tema jaoks nagu kunst, millega tegelemine paneb silma särama ja mille tulemust on koheselt näha.

Merlin peab tohutult lugu klientidele heameele valmistamisest ja pingutab alati maksimaalselt, et inimesed näeksid kui ilusad nad tegelikult on. Merlinile meeldib unistada suurelt ja pingutada selle nimel, et tema unistused täituksid. 2021. aasta sügisel võttis Merlin vastu tema jaoks täiesti uue väljakutse ja asus õppima Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuriks ning selle üpris lühikese aja jooksul on ta selles valdkonnas tohutult palju õppinud ja omandanud igasugu huvitavaid oskusi, mille rakendamisega ta sai juba alguses väga hästi hakkama. Merlin on peatamatu – ta tahab alati jätkata oma arendamist ja unistuste poole püüdlemist.

Anna Murulauk

Eleven australia kaubamärgi esindaja / jumestuskunstnik / koolitaja

Kontakt: +372 506 1795

anna@elevenaustralia.ee

 

Anna on alati jumestuskunsti imetlenud. Tegutseb ilumaailmas ning pakub jumestusteenust alates 2008. aastast, on läbinud mitmeid kursusi Eestis ja välismaal parimate jumestuskunstnike käe all. Eleven Australia esindajana tunneb huvi ka juuksemaailma vastu, pakub teenusena kergsoenguid ning läbib pidevalt täiendkoolitusi, et pakkuda oma klientidele parimat teenust.  

 

Reelika Selirand

 Jumestuskunstnik/ Vita Liberata kaubamärgi esindaja ja koolitaja 

VITA LIBERATA ESTONIA
reelika@lovebeauty.fi

+372 501 7703
reelika@selirand.ee

 

Erica Roosimaa

Eleven Australia kaubamärgi esindaja/ kireks soengud / juukselisandid

Kontakt: +372 5855 8123

erica@decoris.ee

 

Erica karjäär juuksemaailmas sai hoo sisse 2012 aastal, mil ta avastas oma tõelise kutsumuse just soengute alal. Ta on ühtlasi väga põneva kontseptsooni- Soengumenüü idee autor ja looja. Ühtlasi esindab ta Eleven Australia juuksehooldus- ja viimistlusbrändi, olles nimetatud kaubamärgi koolitaja. Mis peamine, tema tõeliseks kireks on soengud!