Kollektiiv

Anna Murulauk

Balmain Paris Hair Couture kaubamärgi esindaja / jumestuskunstnik / koolitaja

Kontakt: +372 506 1795

anna@balmainhair.ee

 

Anna on alati jumestuskunsti imetlenud. Tegutseb ilumaailmas ning pakub jumestusteenust alates 2008. aastast, on läbinud mitmeid kursusi Eestis ja välismaal parimate jumestuskunstnike käe all. Balmaini kaubamärgi esindajana tunneb huvi ka juuksemaailma vastu, pakub teenusena kergsoenguid ning läbib pidevalt täiendkoolitusi, et pakkuda oma klientidele parimat teenust.  

 

Triin Veisman

Juuksur

Kontakt: +372 506 7796 

triin@decoris.ee

 

Triinu huvi juuksuritöö ja ilumaailma vastu tekkis juba gümnaasiumis ning 2013. aastal astuski ta sisse Grimmikooli, pärast mille lõpetamist töötas Triin vabakutselise grimeerijana erinevate teleseriaalide ja saadete peal, samuti pakkudes soengute ja jumestuse teenuseid nii igapäevaste ürituste kui ka pulmade tarbeks.

Suur huvi juuksevaldkonna vastu andis tõuke asuda õppima TTHK’sse juuksuri erialale. Õpingute käigus mõistis ta, et juuksemaailm on tema jaoks ikka vägagi köitev ja nüüd annab ta endast parima, et koostöös oma kire, kääride ning värvidega saavutada tulemusi, mis panevad kliendi rahulolust naeratama.

Nele Raudsepp

Juuksur

Kontakt:  +372 5686 6043

 

Decoris Showroomi hinnatud juuksur Nele armastab oma tööd ja kliente!

Juuksuritööga tegi ta algust juba 2010 aastal. Oma töös on ta alati aus ja abivalmis ning teeb seda tõelise kirega. Suurepärase suhtlejana peab ta juuksuri eriala juures oluliseks oskust klienti kuulata, vajadusel anda nõu ja mis kõige olulisem, saavutada alati soovitud tulemus. Tema jaoks on kõige olulisem, et kliendid lahkuksid salongist kauni ja rahulolevana.

Juuksuri ning stilistina armastab Nele väljakutseid. Ta hoiab ennast kursis uusimate juuksetrendidega ja on avatud põnevatele ideedele, et proovida midagi uut. Oma töös kasutab ta vaid juuksesõbralikke ja professionaalseid Balmain Hair Couture ja KEVIN.MURPHY töö-ja juuksehooldusvahendeid.

Reelika Selirand

Supermood ja Vita Liberata kaubamärkide esindaja / jumestuskunstnik / koolitaja

Kontakt: +372 501 7703

SUPERMOOD
reelika.selirand@supermood.ee

VITA LIBERATA
reelika@lovebeauty.fi

 

Erica Roosimaa

Balmain Paris Hair Couture kaubamärgi esindaja & koolitaja / kireks soengud

Kontakt: +372 5855 8123

erica@decoris.ee