Kollektiiv

Laura Taal

Juuksepikendused / dresspikendused / punupatsid

info@taallaura.com

+372 56660849 

 

Julia Linap

Juuksur/ stilist

+372 56814050

 

Juuksurina on Julia töötanud juba üle 13 aasta ja selle ajaga on ta kindlustanud oma koha nii Eesti ilumaastikul kui mitmete klientide südames. Tööalaseks kireks on juuste värvimine, naiste & meeste lõikused, pidulikud- ja pruudisoengud. Julia võtab tihti osa erinevatest võistlustest, fotosessioonidest ja backstage projektidest, omades ühtlasi rahvusvahelist kogemust Aasias, Itaalias ja Hispaaanias. Julia kirg juuksuritöö vastu peegeldub nii tema tööeetikas, personaalses lähenemises kui ka soovis pidevalt end täiendada.

Grete Toomingas

Juuksur/ stilist

+372 56871909

 

Grete teeb oma tööd südamega ja tema jaoks on kõige olulisem see, et salongist lahkudes ja peeglisse vaadates tunneksid tema kliendid ennast veelgi ilusama ja enesekindlamana. Grete armastab teha nii mees kui naistöid. Eriti leiavad tema tooli tee kliendid, kes soovivad loomingulisust nõudvaid värvi tulemusi (balayaged, ombred ja foilayaged). Ta ei karda läbi viia ka suuremaid muudatusi ja on alati valmis koos kliendiga välja mõtlema midagi uut, huvitavat ja ilusat! Grete on lõpetanud juuksuri õpingud Eesti Iluteeninduse Erakoolis ja täiendab oma oskuseid pidevalt võttes osa erinevatest koolitustest.

Marii Laipaik

Juuksur / stilist 

+372 5283202

 

Juuksuriõpinguteni jõudis Marii läbi erinevate juhuste ning elu viis ta õigesse kohta. Oma tööd on ta armastusega teinud juba 10 aastat. Ta naudib igat tööpäeva, sest üheski neist ei leidu rutiini. Marii lemmikklientideks on nii naised kui mehed, kes on avatud uuele ja huvitavale ning samas hindavad ka klassikat!

Anna Murulauk

Balmain Paris Hair Couture kaubamärgi esindaja / jumestuskunstnik / koolitaja

Kontakt: +372 506 1795

anna@balmainhair.ee

 

Anna on alati jumestuskunsti imetlenud. Tegutseb ilumaailmas ning pakub jumestusteenust alates 2008. aastast, on läbinud mitmeid kursusi Eestis ja välismaal parimate jumestuskunstnike käe all. Balmaini kaubamärgi esindajana tunneb huvi ka juuksemaailma vastu, pakub teenusena kergsoenguid ning läbib pidevalt täiendkoolitusi, et pakkuda oma klientidele parimat teenust.  

 

Nele Raudsepp

Juuksur

Kontakt:  +372 5686 6043

 

Decoris Showroomi hinnatud juuksur Nele armastab oma tööd ja kliente!

Juuksuritööga tegi ta algust juba 2010 aastal. Oma töös on ta alati aus ja abivalmis ning teeb seda tõelise kirega. Suurepärase suhtlejana peab ta juuksuri eriala juures oluliseks oskust klienti kuulata, vajadusel anda nõu ja mis kõige olulisem, saavutada alati soovitud tulemus. Tema jaoks on kõige olulisem, et kliendid lahkuksid salongist kauni ja rahulolevana.

Juuksuri ning stilistina armastab Nele väljakutseid. Ta hoiab ennast kursis uusimate juuksetrendidega ja on avatud põnevatele ideedele, et proovida midagi uut. Oma töös kasutab ta vaid juuksesõbralikke ja professionaalseid Balmain Hair Couture ja KEVIN.MURPHY töö-ja juuksehooldusvahendeid.

Reelika Selirand

 Jumestuskunstnik/ Vita Liberata kaubamärgi esindaja ja koolitaja 

VITA LIBERATA ESTONIA
reelika@lovebeauty.fi

+372 501 7703
reelika@selirand.ee

 

Erica Roosimaa

Balmain Hair Couture kaubamärgi koolitaja / kireks soengud / juukselisandid

Kontakt: +372 5855 8123

erica@decoris.ee

 

Erica karjäär juuksemaailmas sai hoo sisse 2012 aastal, mil ta avastas oma tõelise kutsumuse just soengute alal. Ta on ühtlasi väga põneva kontseptsooni- Soengumenüü idee autor ja looja. Ühtlasi esindab ta luksuslikku Balmain Hair Couture juuksehooldus- ja viimistlusbrändi, olles nimetatud kaubamärgi koolitaja. Mis peamine, tema tõeliseks kireks on soengud!