Kollektiiv

Grete Toomingas

Juuksur/ stilist

+372 56871909

 

Grete teeb oma tööd südamega ja tema jaoks on kõige olulisem see, et salongist lahkudes ja peeglisse vaadates tunneksid tema kliendid ennast veelgi ilusama ja enesekindlamana. Grete armastab teha nii mees kui naistöid. Eriti leiavad tema tooli tee kliendid, kes soovivad loomingulisust nõudvaid värvi tulemusi (balayaged, ombred ja foilayaged). Ta ei karda läbi viia ka suuremaid muudatusi ja on alati valmis koos kliendiga välja mõtlema midagi uut, huvitavat ja ilusat! Grete on lõpetanud juuksuri õpingud Eesti Iluteeninduse Erakoolis ja täiendab oma oskuseid pidevalt võttes osa erinevatest koolitustest.

Helena Trees

Juuksur / stilist / juuksepikenduste spetsialist

+372 5275748

 

Helena avastas oma kire juuksuritöö vastu juba lapsena, kui avas oma esimese salongi elutoas ning tema juuksuritooli külastas esimene klient – Helena ema. Juuksurina on Helena töötanud juba üle 9 aasta ja selle ajaga on ta kindlustanud oma koha nii Eesti ilumaastikul kui mitmete klientide südames. Tema tööd iseloomustab naiselikult (stiili)puhas käekiri ja oskus näha igas naises peituvat ilu ning see õigete tehnikate ja värvitoonidega esile tuua.

Tema kindel käsi ja kogenud silm teavad, kuidas rõhutada iga kliendi unikaalset ilu ja isikupära. Helena kirg juuksuritöö vastu peegeldub nii tema tööeetikas, personaalses lähenemises kui ka soovis pidevalt end täiendada. Tema eesmärk on pakkuda alati rohkemat kui lihtsalt juuksuriteenus, mistõttu on Helena käe all veedetud aeg teraapiline kogemus, mida kroonib soovitud lõpptulemus, mitte lihtsalt rutiinne juuksuri külastamine.

Anna Murulauk

Balmain Paris Hair Couture kaubamärgi esindaja / jumestuskunstnik / koolitaja

Kontakt: +372 506 1795

anna@balmainhair.ee

 

Anna on alati jumestuskunsti imetlenud. Tegutseb ilumaailmas ning pakub jumestusteenust alates 2008. aastast, on läbinud mitmeid kursusi Eestis ja välismaal parimate jumestuskunstnike käe all. Balmaini kaubamärgi esindajana tunneb huvi ka juuksemaailma vastu, pakub teenusena kergsoenguid ning läbib pidevalt täiendkoolitusi, et pakkuda oma klientidele parimat teenust.  

 

Triin Veisman

Juuksur / jumestuskunstnik / värvikoolitaja

Kontakt: +372 506 7796 

triin@decoris.ee

 

Triinu huvi juuksuritöö ja ilumaailma vastu tekkis juba gümnaasiumis ning 2013. aastal astuski ta sisse Grimmikooli, pärast mille lõpetamist töötas Triin vabakutselise grimeerijana erinevate teleseriaalide ja saadete peal, samuti pakkudes soengute ja jumestuse teenuseid nii igapäevaste ürituste kui ka pulmade tarbeks.

Suur huvi juuksevaldkonna vastu andis tõuke asuda õppima TTHK’sse juuksuri erialale. Õpingute käigus mõistis ta, et juuksemaailm on tema jaoks ikka vägagi köitev ja nüüd annab ta endast parima, et koostöös oma kire, kääride ning värvidega saavutada tulemusi, mis panevad kliendi rahulolust naeratama.

Nele Raudsepp

Juuksur

Kontakt:  +372 5686 6043

 

Decoris Showroomi hinnatud juuksur Nele armastab oma tööd ja kliente!

Juuksuritööga tegi ta algust juba 2010 aastal. Oma töös on ta alati aus ja abivalmis ning teeb seda tõelise kirega. Suurepärase suhtlejana peab ta juuksuri eriala juures oluliseks oskust klienti kuulata, vajadusel anda nõu ja mis kõige olulisem, saavutada alati soovitud tulemus. Tema jaoks on kõige olulisem, et kliendid lahkuksid salongist kauni ja rahulolevana.

Juuksuri ning stilistina armastab Nele väljakutseid. Ta hoiab ennast kursis uusimate juuksetrendidega ja on avatud põnevatele ideedele, et proovida midagi uut. Oma töös kasutab ta vaid juuksesõbralikke ja professionaalseid Balmain Hair Couture ja KEVIN.MURPHY töö-ja juuksehooldusvahendeid.

Reelika Selirand

Vita Liberata kaubamärgi esindaja ja koolitaja / jumestuskunstnik 

VITA LIBERATA ESTONIA
reelika@lovebeauty.fi

+372 501 7703
reelika@selirand.ee

 

Erica Roosimaa

Balmain Paris Hair Couture kaubamärgi esindaja & koolitaja / kireks soengud / juukselisandid

Kontakt: +372 5855 8123

erica@decoris.ee

 

Erica karjäär juuksemaailmas sai hoo sisse 2012 aastal, mil ta avastas oma tõelise kutsumuse just soengute alal. Ta on ühtlasi väga põneva kontseptsooni- Soengumenüü idee autor ja looja. Ühtlasi esindab ta luksuslikku Balmain Hair Couture juuksehooldus- ja viimistlusbrändi, olles nimetatud kaubamärgi koolitaja. Mis peamine, tema tõeliseks kireks on soengud!