Kollektiiv

Ave Ventsel

Juuksur/ stilist

+372 58057689

 

Ave on lõpetanud Kunstikooli, mis on andnud talle tõuke juuksuri erialaks. Kunst ja ilu kõnnivad ikka ja jälle käsikäes ning värvidemäng annab erinevaid varjundeid. Juuksuritöö pakub palju erinevaid värve ja seda koos inimestega. Juuksuriõpingutega alustas Ave 2006 aastal, mil käis ta Dinski erakoolis ning 2008 lõpetas Ave juba Eesti iluteeninduse erakooli. Ave on loominguline, hea suhtleja ning tema väike huumor teeb koostöö pingevabaks. Ave on trendiga kaasaskäiv ja arendab ennast edasi, et olla parem juuksur oma klientidele.

Julia Linap

Juuksur/ stilist

+372 56814050

 

Juuksurina on Julia töötanud juba üle 13 aasta ja selle ajaga on ta kindlustanud oma koha nii Eesti ilumaastikul kui mitmete klientide südames. Tööalaseks kireks on juuste värvimine, naiste & meeste lõikused, pidulikud- ja pruudisoengud. Julia võtab tihti osa erinevatest võistlustest, fotosessioonidest ja backstage projektidest, omades ühtlasi rahvusvahelist kogemust Aasias, Itaalias ja Hispaaanias. Julia kirg juuksuritöö vastu peegeldub nii tema tööeetikas, personaalses lähenemises kui ka soovis pidevalt end täiendada.

Grete Priimägi

Juuksur/ stilist

+372 53474747

 

Grete teeb oma tööd südamega ja tema jaoks on kõige olulisem see, et salongist lahkudes ja peeglisse vaadates tunneksid tema kliendid ennast veelgi ilusama ja enesekindlamana. Grete armastab teha nii mees kui naistöid. Eriti leiavad tema tooli tee kliendid, kes soovivad loomingulisust nõudvaid värvi tulemusi (balayaged ja ombred). Ta ei karda läbi viia ka suuremaid muudatusi ja on alati valmis koos kliendiga välja mõtlema midagi uut, huvitavat ja ilusat! Grete on lõpetanud juuksuri õpingud TTHK’s ja täiendab oma oskuseid pidevalt võttes osa erinevatest koolitustest.

Anna Murulauk

Eleven australia kaubamärgi esindaja / jumestuskunstnik / koolitaja

Kontakt: +372 506 1795

anna@elevenaustralia.ee

 

Anna on alati jumestuskunsti imetlenud. Tegutseb ilumaailmas ning pakub jumestusteenust alates 2008. aastast, on läbinud mitmeid kursusi Eestis ja välismaal parimate jumestuskunstnike käe all. Eleven Australia esindajana tunneb huvi ka juuksemaailma vastu, pakub teenusena kergsoenguid ning läbib pidevalt täiendkoolitusi, et pakkuda oma klientidele parimat teenust.  

 

Nele Raudsepp

Juuksur

Kontakt:  +372 5686 6043

 

Decoris Showroomi hinnatud juuksur Nele armastab oma tööd ja kliente!

Juuksuritööga tegi ta algust juba 2010 aastal. Oma töös on ta alati aus ja abivalmis ning teeb seda tõelise kirega. Suurepärase suhtlejana peab ta juuksuri eriala juures oluliseks oskust klienti kuulata, vajadusel anda nõu ja mis kõige olulisem, saavutada alati soovitud tulemus. Tema jaoks on kõige olulisem, et kliendid lahkuksid salongist kauni ja rahulolevana.

Juuksuri ning stilistina armastab Nele väljakutseid. Ta hoiab ennast kursis uusimate juuksetrendidega ja on avatud põnevatele ideedele, et proovida midagi uut. Oma töös kasutab ta vaid juuksesõbralikke ja professionaalseid Balmain Hair Couture ja KEVIN.MURPHY töö-ja juuksehooldusvahendeid.

Reelika Selirand

 Jumestuskunstnik/ Vita Liberata kaubamärgi esindaja ja koolitaja 

VITA LIBERATA ESTONIA
reelika@lovebeauty.fi

+372 501 7703
reelika@selirand.ee

 

Erica Roosimaa

Eleven Australia kaubamärgi esindaja/ kireks soengud / juukselisandid

Kontakt: +372 5855 8123

erica@decoris.ee

 

Erica karjäär juuksemaailmas sai hoo sisse 2012 aastal, mil ta avastas oma tõelise kutsumuse just soengute alal. Ta on ühtlasi väga põneva kontseptsooni- Soengumenüü idee autor ja looja. Ühtlasi esindab ta Eleven Australia juuksehooldus- ja viimistlusbrändi, olles nimetatud kaubamärgi koolitaja. Mis peamine, tema tõeliseks kireks on soengud!