Loomislugu

LOOMISLUGU

Decoris Showroom on avar juuksuri- ja jumestussalong, mis ühildab ilumaailmas tuntud ja rohkelt auhinnatud kaubamärgid – Balmain Hair Couture, ELEVEN Australia, Kevin.Murphy, Halo hairextensions, Supermood ja Vita Liberata. Mis ühendab neid brändi? Usume, et nendeks on kvaliteet, juukse- ja nahasõbralikkus ning loomulikult ka soov pakkuda klientidele üksnes parimat! 

Isiklikumal tasemel tähendab Decoris Showroom-i avamine mitme naise unistuse täitumist. Saatuse tahtel on kokku sattunud motiveeritud kollektiiv, mille igal liikmel on kujunenud oma ülesanne. Samas sobivad kõik omavahel kokku kui pusletükid, mis moodustavad ideaalse terviku.

Decoris Showroom asub värskelt renoveeritud hoone esimesel korrusel, mille leiab aadressilt Telliskivi 60N, Tallinnas. Ruumi valimisel võtsime eesmärgiks hoida brändidele omast stiili ning väljavalitud koha olemus juhtus olema täpselt õige. Interjöör on segu industriaalsest tunnetusest, kuhu on romantilise mööbli näol juurde lisatud pehmust, et üldmulje oleks stiilne ent samas hubane.

Decoris Showroom ootab kõiki enda juurde külla tutvuma Balmain Hair Couture, ELEVEN Australia ja Halo juuksepikenduste laia tootevalikuga. Samuti võtavad Teid meie salongis vastu professionaalsed juuksurid ja jumestajad. Mainimata ei saa jätta ka spetsiaalseid toote- ja soengukoolitusi, mis on mõeldud nii juuksuritele kui ka jumestajatele, nii algajatele kui edasijõudnutele.