ELEVEN Australia MIRACLE Booster juuksehooldus

Miracle Booster juuksehooldus koos juukselõikusega 55€

Saabunud kevadel vajavad juuksed erilist hoolt ja turgutust möödunud talvest. Selleks sobib imeliselt juukselõikus, kombineerituna koos ELEVEN Miracle Booster juuksehoolitsusega, mis annab juustele igatsetud sära ja terve väljanägemise. Miracle booster juuksehoolduse näol on tegemist kiire kuid intensiivne juuksehooldusega, mida teostatakse peapesutoolis. Sinu ülesandeks jääb vaid lõõgastuda ja protseduuri nautida.

Hoolitsus sisalda: juuste lõikus ja pesu, Miracle ampullihooldust koos peamassaaziga & föönisoengut.

Juukselõikus: 40€
Miracle Booster juuksehooldus eraldi: 35€

SOODUSPAKKUMINE PIKENDUSTELE

Hair Elegance teip-kinnitusega juuksepikendused* -10%!

*sisaldab paigaldust koos materjali & viimistlusega

Broneeri aeg konsultatsiooniks ja paigalduseks: +372 58558123 / erica@decoris.ee

TÖÖSTUSE Salong on mõnus kohtumispaik

Tööstuse Salong on avar juuksurisalong Noblessneri sadama lähistel, mille juuksurid on pühendunud juuste kauni ja terve väljanägemise saavutamisele. Klientide erinevaid vajadusi silmas pidades on siin loodud luksulike juuksehoolitsuste ja soengute menüü, kust leiab iga külastaja enesele koostöös spetsialistiga sobivaima.

Salongis on ühtlasi kokku toodud ilumaailmas tuntud ja rohkelt auhinnatud kaubamärgid –  Kevin.Murphy, ELEVEN Australia ja Halo hairextensions. Mis ühendab neid brändi? Usume, et nendeks on kvaliteet, juukse- ja nahasõbralikkus ning loomulikult ka soov pakkuda klientidele üksnes parimat!

Tööstuse Salongi asub populaarses Noblessneri sadama piirkonnas, kust puude vahelt saab piiluda ka õrnalt merevaadet. Salongi avar interjöör on segu industriaalsest tunnetusest, kuhu on julgete ja neoonsete toonidega lisatud kunstilisi elemente, et üldmulje oleks stiilne ent samas hubane.

Tööstuse Salong ootab kõiki enda juurde külla…