BALMAIN 5 NÄDALANE JUUKSEID TAASTAV HOOLDUSKUUR

Broneeri 5 luksuslikku hoolitsust ja maksa 4 eest! 

Sügis on parim aeg andmaks juustele uut elujõudu! Hellitame Sinu juukseid 5 luksuslik hoolitsusega (1 hoolitsus nädalas). Hoolitsus sisalda: juuste pesu, ampullihooldust, seerumihoolitsusest koos peamassaaziga & föönisoengut.

1 hoolituse hind: 50€
5 hoolitsuse hind: 200€ (hoolduskuuri hind muidu 250€)*
* tasuda tuleb 5 hoolitsuse eest esimesel hoolitsuse korral!

Balmain luksuslike hoolduskuuri kohta saate lugeda lisa SIIT

SOODUSPAKKUMINE PIKENDUSTELE

Hair Elegance teip-kinnitusega juuksepikendused* -10%!

*sisaldab paigaldust koos materjali & viimistlusega

Broneeri aeg konsultatsiooniks ja paigalduseks: +372 58558123 / erica@decoris.ee

TÖÖSTUSE Salong on mõnus kohtumispaik

Tööstuse Salong on avar juuksurisalong Noblessneri sadama lähistel, mille juuksurid on pühendunud juuste kauni ja terve väljanägemise saavutamisele. Klientide erinevaid vajadusi silmas pidades on siin loodud luksulike juuksehoolitsuste ja soengute menüü, kust leiab iga külastaja enesele koostöös spetsialistiga sobivaima.

Salongis on ühtlasi kokku toodud ilumaailmas tuntud ja rohkelt auhinnatud kaubamärgid –  Kevin.Murphy, ELEVEN Australia ja Halo hairextensions. Mis ühendab neid brändi? Usume, et nendeks on kvaliteet, juukse- ja nahasõbralikkus ning loomulikult ka soov pakkuda klientidele üksnes parimat!

Tööstuse Salongi asub populaarses Noblessneri sadama piirkonnas, kust puude vahelt saab piiluda ka õrnalt merevaadet. Salongi avar interjöör on segu industriaalsest tunnetusest, kuhu on julgete ja neoonsete toonidega lisatud kunstilisi elemente, et üldmulje oleks stiilne ent samas hubane.

Tööstuse Salong ootab kõiki enda juurde külla…