BALMAIN 5 NÄDALANE JUUKSEID TAASTAV HOOLDUSKUUR

Broneeri 5 luksuslikku hoolitsust ja maksa 4 eest! 

Sügis on parim aeg andmaks juustele uut elujõudu! Hellitame Sinu juukseid 5 luksuslik hoolitsusega (1 hoolitsus nädalas). Hoolitsus sisalda: juuste pesu, ampullihooldust, seerumihoolitsusest koos peamassaaziga & föönisoengut.

1 hoolituse hind: 50€
5 hoolitsuse hind: 200€ (hoolduskuuri hind muidu 250€)*
* tasuda tuleb 5 hoolitsuse eest esimesel hoolitsuse korral!

Balmain luksuslike hoolduskuuri kohta saate lugeda lisa SIIT

SOODUSPAKKUMINE PIKENDUSTELE

Hair Elegance teip-kinnitusega juuksepikendused* -20%!

*sisaldab paigaldust koos materjali & viimistlusega

Broneeri aeg konsultatsiooniks ja paigalduseks: +372 58558123 / erica@decoris.ee

JUMESTUS + LOKISOENG 60€

Päeva- või õhtu meik & kerge lokisoeng 

Decoris Showroomi jumestuskunstnikud & soenguvõlurid hoolitsevad Sinu kauni väljanägemise eest parimal võimalikul viisil! Tutvu meie mõningaste varasemate töödega SIIN

 

LOOMISLUGU

Decoris Showroom on avar juuksuri- ja jumestussalong. Decoris juukse Spa on pühendunud juuste kauni ja terve väljanägemise saavutamisele. Klientide erinevaid vajadusi silmas pidades oleme loonud luksulike juuksehoolitsuste ja soengute menüü, kust leiab iga külastaja enesele koostöös spetsialistiga sobivaima.

Salongis on ühtlasi kokku toodud ilumaailmas tuntud ja rohkelt auhinnatud kaubamärgid – Balmain Hair Couture, Kevin.Murphy, ELEVEN Australia, Halo hairextensions, Supermood ja Vita Liberata. Mis ühendab neid brändi? Usume, et nendeks on kvaliteet, juukse- ja nahasõbralikkus ning loomulikult ka soov pakkuda klientidele üksnes parimat!

Isiklikumal tasemel tähendab Decoris Showroom-i avamine mitme naise unistuse täitumist. Saatuse tahtel on kokku sattunud motiveeritud kollektiiv, mille igal liikmel on kujunenud oma ülesanne. Samas sobivad kõik omavahel kokku kui pusletükid, mis moodustavad ideaalse terviku.

Decoris Showroom asub värskelt renoveeritud hoone esimesel korrusel, mille leiab aadressilt Telliskivi 60N, Tallinnas. Ruumi valimisel võtsime eesmärgiks hoida brändidele omast stiili ning väljavalitud koha olemus juhtus olema täpselt õige. Interjöör on segu industriaalsest tunnetusest, kuhu on romantilise mööbli näol juurde lisatud pehmust, et üldmulje oleks stiilne ent samas hubane.

Decoris Showroom ootab kõiki enda juurde külla tutvuma meie laia tootevalikuga. Samuti võtavad Teid meie salongis vastu professionaalsed juuksurid ja jumestajad. Mainimata ei saa jätta ka spetsiaalseid toote- ja soengukoolitusi, mis on mõeldud nii juuksuritele kui ka jumestajatele, nii algajatele kui edasijõudnutele.