Blogi

ELEVEN Australia MIRACLE juuksehooldus tähistab 10. aastast juubelit & esitleb eriväljaannet


ELEVEN Australia tuli juubeliaasta puhul turule MIRACLE JUUKSEHOOLDUSE limiteeritud väljaandega, mis on 175ml suuruses. Sama raha eest saad 40% rohkem toodet.

Kõik sai alguse 10 aastat tagasi, MIRACLE HAIR TREATMENT sündis Melbourne’is ja nüüd on see saadaval enam kui 27 riigis ja enam kui 5000 salongis üle maailma! Sellest ajast alates on MIRACLE HAIR TREATMENT muutunud siledate, läikivate, tervemate ja hallatavate juuste sünonüümiks kogu ülemaailmse kogukonna jaoks. Tähistamaks ELEVEN australia enimmüüdud juuksehooldustoote 10. aastapäeva, tõi ELEVEN australia turule kaks ülisuurt 175 ml pudelit, mis on pakitud mitmemõõtmelisse piiratud väljaandega sünnipäevakostüümi, millelt säravad vastu number 1 ja number 0. JAH! ELEVEN Miracle juuksehooldus sai 10-aastaseks. 

Sidudes aktiivsed koostisained lihtsa ja hõlpsasti kasutatava tootega, sai MIRACLE HAIR TREATMENT oma esimese aasta jooksul üheks Austraalia kõige kiiremini müüdavamaks juuksehooldustooteks ja on ka praegu ÜLEMAAILNE BESTSELLER. Toode hõlmab endas 11 toitvat kasutegurit…


11 KASUTEGURIT, MIKS VALIDA MIRACLE JUUKSEHOOLDUS

1. Lisab sära, siledust ja pehmust

2. Eemaldab kahu ja lendlevad juuksekarvad

3. Niisutab

4. Tugevdab habrast juust

5. Hoiab era katkevaid juukseotsi

6. Pusadevastane ja lisa juustele hallatavust

7. Kaitseb juust kuuma töötlemise ajal

8. Lisab juustele kergust ja loomulikku volüümi

9. Taastab kuiva ja kahjustatud juust

10. Sisaldab UVA ja UVB kaitset

11. Kaitseb juukseid tuhmumise eest

“Kõigile juuksetüüpidele ja -stiilidele, MIRACLE HAIR TREATMENT on ainus toode, mida soovitan igale kliendile,” selgitab ELEVEN Australia loovjuht ja neljakordne Austraalia aasta juuksur Joey Scandizzo. “Rikkalikest koostisainetest koosnev MIRACLE HAIR TREATMENT aitab kaitsta juukseid kahjulike ilmastikumõjude eest, olles iga viimistluse aluseks.”
JOEY SCANDIZZO
ELEVEN Austraalia loovjuht

Leia toode SIIT