Blogi

HALO naturaalsetest juustest ponisabad kingivad tõelise WOWW efekti!

Kes oleks võinud arvata, et soengu tegemine võib olla nii lihtne?! Tänapäeval on soengutrendid liikumas suunal „less is more” ning kes meist ei unistaks ideaalsest pikast ning hästi hoidvast patsist, mis juba tüdrukutirtsust peale kõigi lemmikuks on saanud.

Klassikaline„PONYTAIL” on praktiline ning glamuurne samaaegselt – see soeng ei kao küll iial moest! HALO ponisabad lisavad su juustele kohest volüümi ja pikkust. Sabasid on imelihtne ja kiire paigaldada, ning need on valmistatud 100% India Remy naturaalsetest juustest, sobitudes su juustega imeliselt. Naturaalsed juuksed annavad võimaluse ka sabasid vajadusel kuumtöödelda- lokitada ja sirgendada. Kasutades oma loomingulisust, on võimalik hobusabadega luua nii kauneid ülespandud soenguid kui lihtsaid hobusesama soenguid.

Kõik hobusesabad tulevad 50cm pikkustena ja juuste puhaskaal on 75 grammi.

Kuidas hobusesaba paigaldada?

1) Siduge oma juuksed väikesesse krunni või hobusesabasse
2) Kasutades hobusesaba külge kinnitatud kammi, libistage see oma krunni/hobusesaba ülaosasse
3) Kasutades pikka juuksesalku, mis on eraldatud peamisest hobusesabast, keerates selle ümber ponisaba kinnituskoha. Kui see on ümber keeratud  ja varjab kõik ühendused, kinnitage selle viimane ots juukseklambriga.

Kust on võimalik ponisabasid soetada ja kas mind aidatakse õige tooni valikul?

Decoris Showroomis kohapeal saate tutvuda laia värvitoonide valikuga, kus 13 erineva värvitooni seast leiab ka triibutatud toone. Meie meistrid aitavad Teile leida just selle kõige sobivama tooni, kuid selleks, et veenduda, et oleme Teie jaoks personaalselt olemas, palume broneerida endale tasuta konsultatsiooni aeg läbi meie online süsteemi: decoris.salon.life

Tutvu värvitoonide valikuga SIIN