Blogi

Tere tulemast, BALMAIN Hair Couture!

Balmain Hair Couture on välja töötanud täiusliku ja luksusliku juukseviimistlus- ja hooldustoodete sarja. Unikaalne tooteliin toob sinuni kõik mida vajad saavutamaks pehmed, säravad ja terve välimusega juuksed. Balmain Hair Couture laiast tootevalikust leiame hooldus- ja viimistlustooted, juuksepikendused, elektroonilised seadmed, kammid-ja harjad, juukseaksessuaarid ning luksuslikud kinkekomplektid. Esitletuna puhtas ja luksuslikus tootepakendis ning kasutades vaid parimaid koostisosi, toome sinuni juuksehoolduse parimal võimalikul moel. Meil on suur au teada anda, et Balmain Hair Couture on nüüd esindatud Decoris Showroomis! Saame Sinuga lähemalt tuttavaks!

BALMAIN PÄNINEB LAVATAGUSTELT MOESHOW’DELT!
Osana oma pärandist Pariisi kuulsa moemajana, töötavad nüüdisajal paljud rahvusvahelised disainerid just
Balmain Hair Couture kollektsiooniga oma moeshow’del ja fotosessioonidel. Koostöös lavataguste stilistidega, arendas Balmain Hair Couture just neid silmas pidades välja spetsiaalse juukseviimistluse liini.

BALMAIN PARIS – MOEMAJA
Balmain Paris moemaja, mis asutati Pierre Balmian poolt aastal 1945, oli ennekõike tuntud oma naiseliku ja
elegantse stiili poolest. Tänapäeval tuntakse Balmain Paris enam tänu oma naiselikule ja seksikale väljanägemisele. Aastal 2011 astus Balmain ridadesse Olivier Rousteing, kellelt kollektsioonist pärinev
omanäoline ja kõrgelt hinnatud autori look.

LUKSUSLIKUD JUUKSEHOOLDUS- ja VIIMISTLUSVAHENDID
Balmain Hair Couture on loonud unikaalse tooteliini kust leiad kõik, mida vajad saavutamaks pehmed, säravad ja terve välimusega juuksed. Esitletuna selges ja puhtas tootepakendis ning kasutades vaid parimaid koostisosasid, toome sinuni juuksehoolduse parimal võimalikul moel:
· Kaalutu, mitmekülgne hooldus
· Kohene noorendav toime
· Rikkalik volüüm

Juuksehoolduses kasutab Balmain Hair Couture vaid parimaid koostisosi, mis tugevdavad, taaselustavad ja taastavad juukseid sügavuti. Tooted on sealjuures barabeeni ja sulfaadivabad. Lisaks annavad paljud tooted juustele ka UV kaitse.

TÕELISE JUUKSEHOOLDUSE SÜDAMES
Üheks toimeaineks Balmain hooldus- ja viimistlustoodete sarjas on siid. Siidivalk on aktiivne koostisosa, mis stimuleerib optimaalset niiskusesisaldust juuste rakkudes. Kombineerituna võimsate antioksüdantidega on saavutatud täiuslik sünergia- ülim juuste niisutus ja kaitse. Siid aitab tugevalt taaselustada juukseid, lisades neile enneolematut sära.

Siid sisaldab rohkelt amiinohappeid. Juustes paiknevast 19’st amiinohappest tervelt 17 leidub siidis, mis:
· rekonstrueerib kahjustatud juuksepinda, lisades tervemat väljanäegemist
· lisab juustele tugevust ja kaitset igapäevasel juuste kuumtöötlemisel
· taaselustab ja noorendab juukseid, lisades pehmust ja sära

ARGAANIA BOOST
Erilisel kohal on Balmian Hair toodetes ka orgaanilise päritoluga argaaniaõli, mis on tugeva vananemisvastase toimega. See annab juustele sära, parandab ja kaitseb vigastatud, kuiva ja nõrka juuksepinda keskonna poolt tekitatud kahju eest.

SIGNATUURLÕHN
Balmain Hair tootesarja tooted on eriliselt meeldiva lõhnaga! Teekonnal vabadusse, juhatatakse sind täiuslikku suvepäeva. Selle lõhn avaldub sinu juustel lummava tähtaniisi, estragoni, männipuu, virskiuõie, vaarika, gardemoni, apelsini õite, nelgi, jasmiini, roosi, ylangylangi, aprikoosi, sireli, merevaigu, vanilje, sandlipuu, seedripuu, valge muskuse ja balsamiku seguna.

BALMAIN Hair Couture tootevalikuga saab tutvuda SIIN!