Blogi

Sära oma pulmapäeval nagu kaunis teemant!

Pulmapäev on tõenäoliselt iga naise elus üks meeldejäävamaid ja olulisemaid hetki, mil soovime välja näha rabavalt kaunis! Selleks, et pruut saaks särada oma pulmapäeval nagu kaunis teemant, oleme koostöös Liina Steini, By Katriin juukseaksessuaaride tootja ja Halo juuksepikendustega pannud kokku valiku erinevatest  pulmasoengutest koos kõige muu sinna juurde kuuluvaga. Siit saab ideid ja väärtuslikku nõu iga pulmadeks valmistuja.

Kui peale vaadates tundub, et teie oma juustest jääb soengu viimistlemiseks väheks, siis ärge heitke meelt – kõigi soengute puhul on lisatud volüümi soengutäidete ja lisa juustega. Selles osas on eriti head abivahendid naturaalsetest juustest Halo meetodil juuksepikendused, mis on paigaldatavad sekunditega, ei lõhu absoluutselt teie oma juukseid ja kannatavad ilusti ka kuumtöötlemist (lokitamist, sirgendamist). Samuti on Halol väga lai pikkuste ja värvi valik, kust leiab ka triibulisi ja ombre toone.

Soengute ehtimiseks oleme kasutanud imelisi juukseaksessuaare By Katriinilt. Tegemist on Eesti esimese pulmaehete disaineriga, kes valmistab kõik ehted käsitööna parimatest materjalidest ja suure armastusega! Rõõmuga valmistab ta ehteid ka eritellimusel – tasub võtta julgelt ühendust!

Pulmapäeval ei saa ka kuidagi ilma pulmakleidita. Siinkohal langes meie esimene pilk Liina Stein´ile, kes lisaks rikkalikule pulmakleitide  valikule valmistab kleite ka eritellimusel, arvestades tellija soove ja nägemust. Liina Steini pitsiliste ja sitsiliste pulmakleitide valikust leiab iga pruut endale meelepärase.

Pulmadeks valmistumine on ühteaegu põnev kui ka väljakutseid pakkuv. Loodame, et saime anda kõigile pulmadeks valmistujatele pisutki väärtuslikku nõu ja avardada silmaringi kõige selle osas, mille peale tasub veel mõelda.

Ühtlasi soovime jagada pilte meie toredast pulmasoengute võttepäevast ja avaldada erilist tänu kõigile, kes tulid kaasa meie ideedega! Väärtustame Teid väga!

ERILISED TÄNUD:

Modellid: Laura Karro, Heidi Liblik, Janela Peterson ja Adeline Vaher-Vahter

Soengud: Erica Tears / Decoris Showroom

Meik-up: Reelika Selirand

Juukseaksessuaarid: By Katriin

Lisa juuksed: Halo juuksepikendused

Riided: Liina Stein Fashion

Fotod: Riina Vaikmaa