Blogi

Põhjalik pulmasoengute koolitus

Eile leidis Decoris Showroom’is aset selle hooaja esimene põhjalik pulmasoengute koolitus Soengumenüü koolituste sarjast. Koolitust viis läbi Soengumenüü looja Erica Roosimaa

Pulmapäev on tõenäoliselt iga naise elus üks meeldejäävamaid ja olulisemaid hetki, mil soovime välja näha rabavalt kaunis! Meie siiraks eesmärgiks on aidata pruudil särada oma pulmapäeval nagu kaunis teemant! Kuna aga perfektse pulmasoengu leidmine võib osutuda väljakutseks nii pruudile kui ka juuksurile, siis oleme pannud kokku valiku erinevatest paeluvatest soengutest, mida kõik osalejad said ka meie Hands-on koolituse raames läbi teha. Valikust leiab soenguid väga erinevale maitsele, alates ülespandud lokisoengutest, lõpetades boheemlasliku romantilise soenguga. Kuna õige pulmasoeng peab olema eriti silmapaistev, on omal kohal ka lisajuuste ja ehete kasutamine.

Soengute ehitamiseks koolituse käigus kasutasime imelisi juukseaksessuaare By Katriinilt. Tegemist on Eesti esimese pulmaehete disaineriga, kes valmistab kõik ehted käsitööna parimatest materjalidest ja suure armastusega! Rõõmuga valmistab ta ehteid ka eritellimusel – tasub võtta julgelt ühendust!

Järgmine “Põhjalik pulmasoengute koolitus” toimub 17. aprillil!

Täname siinkohal kõiki osalejaid selle pühenduse ja toimeka kaasategemise eest!

Olite kõik väga tublid! Siit väike ülevaade meie koolitusele…