Blogi

Naisteleht 55+: Hallid juuksed pole moest kuhugile kadunud!

Halle juukseid ei tohiks karta – nii selgub uuest Naisteleht ajakirja eriväljaandest “55+”. Paljud vanemad naised kannavad väga hästi välja ka pikemad hallid juuksed – nende eest tuleb vaid hoolt kanda, et juuksed ikka säravad ja terved oleksid. Sellest, kuidas hallidele juustele saab Balmain Hair Couture tooteid kasutades särtsu juurde anda räägib Naistelehe 55+ eriväljaandes meie enda Decoris Showroomi juuksur Nele Raudsepp.

Kui paljud nooredki lasevad oma koharad hõbestada-karva värvida, siis miks häbeneda vanusega kaasnevat loomuliku halli? Palju nutikam on võtta appi õiged vahendid, ette väärikad eeskujud ning hall pea ihkusega välja kanda!

Balmain Hair Couture tootevalikus on kaks kirgastavat šampooni ja hõbesprei, mis eemaldavad juustest soovimatud kollased toonid, samaagselt juuksed niisutudes:

Illuminating Shampoo Silver Pearl on juukseid helendav ja puhastav šampoon on välja töötatud spetsiaalselt külmadele blondidele, hallidele ja hõbedastele juustele. Šampoonis sisalduv sügav lilla pigment vähendab juustes soovimatuid kollaseid toone. Hõbešampoon puhastab õrnalt juukseid neid samal ajal niisutades ja meeldivalt pehmeks jättes. Tulemuseks on heledamad, säravamad ja kristall-hõbedased juuksed. Parabeenivaba.

Illuminating Shampoo White Pearl kirgastav ja puhastav shampoon valge pärli kumaga, sobib blondidele ja triibutatud juustele. Muudab juuksevärvi heledamaks, vähendab juustes soovimatuid kollaseid toone, muutmata juukseid sealjuures halliks. Tulemuseks on heledamad, säravamad ja pärli kumaga juuksed. Parabeenivaba.

Ash Toner juustesse jäetav hõbesprei sügava lilla tooniga, vähendab juustes soovimatuid kollaseid toone. Ideaalne kasutamiseks blondidel juustel tooni värskendamiseks värvimise kordade vahel. Toode on rikastatud orgaanilise argaaniaõli ja siidiproteiiniga, mis niisutavad juukseid, jättes need meeldivalt pehmeks.