Blogi

JULGE MUUTUMISEGA 10 AASTAT NOOREMAKSl

Decoris Showroom aitas koostöös Nipiraamatuga Pelgulinna Rahvamaja kunstilisel juhil, Lea Mäemat (56) saada uue särava väljanägemise! Ta tunnistav, et on mõelnud katsetada midagi uut, kuid lihtsam on käia harjumuspäarst teed. Pereliikmete utsitusel otsustab ta aga muutumismängu võimalusest kinni haarata. ”Kindlasti annab stiilimuutus mulle uue hingamise. Olen valmis!” on naine elevil. 

Trendikas soeng ja särav värv!

Lea on aastaid lasknud juukseid värvida sama tooni ja ka lõikust pole ta suurt muutnud, kuid nüüd – miks mitte. Juuksur Ericale oli muutus paras väljakutse, kunat Lea juuksed olid lühikesed ja loomulik toon kergelt punakas – nendega ei pruugi saavutada väga suurt muutust.

Kõigi üllatuseks on uus värvitoon hoopis elavam ja ka trendikas pompadour lõikus annab värske ilme. «Lähtusin värvi valides sellest, et anda näole juurde sära. Tumedamaks värvimine teeb vanemaks. Otsustasin soengu veel lühemaks lõigata, sest see muudab Lea näo visuaalselt kitsamaks. See on praegu ühtlasi ka trendisoeng, mis sobib nii meestele kui ka naistele!» kirjeldab juuksur. Värvidena kasutati Balmain Couleurs Couture luksuslikke värve, mille kohta saab lisa lugeda SIIT.

Lea ütleb, et kunstiõpetajast abikaasa Jüri on teda kogu aeg julgustanud juukseid kirkamaks värvima ja lõikust lühemaks muutma. Nüüd ongi tulemus täpselt selline!

Loomulik ja looduslik meik

Iga päev Lea end ei meigi. Meigitooli istudes on ta põnevil ja sooviga ammutada uusi nippe, kuidas lihtsa vaevaga iga päev siiski kerge jumestus näole kanda. Meigikunstnik Reelika kasutab oma töös vaid naturaalseid ja nahasõbralikke tooteid. Jumestuskreemi asemel kannab jumestaja muutuja meigipõhja tegemiseks mineraalpuudreid. «Teen võimalikult loomuliku ja ühtlase põhja. Selleks, et nägu vormida, lähen puudritega järjest tumedamaks ja lõpuks kasutan sära lisamiseks põsepuna. Silmameigi teen roosaka, sest hele muudab näo klaarimaks,» räägib Reelika.

Lea on silmanähtavalt meigitoolist tõustes väga rahul ja paneb kirja kõik head tooted, mida ka endale koju soetada.

 

Tekst: Tuuli Mäemat

Fotod: Stanislav Moškov

Soeng: Erica Roosimaa

Jumestus: Reelika Selirand