Blogi

ghd eclipse® sirgendajaga saavutad Victoria’s Secret lokid

ghd põhitootevalikus on kaks sirgendajat ning sel korral tuleb juttu revolutsioonilisest ghd eclipse® styler-ist. Mitmed on huvi tundnud, mis teeb selle sirgendaja eriliseks ja kas toode on reaalselt nii võimas kui teoorias lubatakse.

ghd eclipse® styler töötati loomulikult välja tipp juuksestilistidega, et saavutada võimalikult juuksesõbralik, vastupidav ja võimas sirgendaja, jäädes brändile omaselt optimaalse kuumuse juurde. Sirgendajal on hoolikalt valitud kõrgekvaliteedilised titaaniumplaadid, millesse on sisseehitatud tri-zone™ tehnoloogia. Täpsemalt tähendab see seda, et mõlema plaadi sees on kolm n-ö kiiresti mõtlevat sensorit, mis tagavad ühtse kuumuse kogu viimistluse vältel. ghd on mitme testimise käigus jõudnud arusaamani, et sirgendamise ja lokitamise optimaalne kuumus on 185 kraadi. Konkreetset temperatuuri ei tohiks sellepärast karta, et see pole karedale juuksetüübile piisavalt võimas. Tegelikult on lood nii, et temperatuuri vähenedes hakkab langema juuste niiskustase ning liiga kõrge kuumus sööb keratiini.

Mitte ainult kuldkeraamiliste plaatidega ghd Gold Classic styler-il on ioonidel põhinev tehnoloogia, sama kehtib ka ghd eclipse® styler-i kohta. Just negatiivsete ioonide kasutus on juuksemaailmas väga populaarne. Negatiivseid ioone tuntakse näiteks õhuvitamiinide nime all, sest need tekitavad positiivset energiat. ghd on välja arendanud uuendusliku tehnoloogia kasutamaks negatiivsete ioonide positiivset mõju ka juuksehoolduses.

ghd eclipse® styler-i disain on esiteks imekaunis ja ajatu, kuid mis peamine- titaaniumplaadid on eriti libedad ja väga juuksesõbralikud. Lisaks sellele on sirgendaja disain ümar ning välispinna sisse on asetatud aerogeel, mis jahutab styler-i välispinda. Pannes kõik omadused kokku, saab eriti läikivad ja vetruvad Victoria’s Secret lokid. ghd eclipse® styler sobib absoluutselt kõikidele juuksetüüpidele ning sirgendab ülima kergusega ka väga karmid ja taltsutamatud juuksed ning läige on garanteeritud. Rääkides garantiist, siis ka sellel tootel on kaheaastane garantii.