Blogi

ELEVEN Australia juuksebränd nüüd Eestis & Decoris Showroomis

ELEVEN Australia on juuksebränd, mida iseloomustavad kõrge kvaliteet, juuksesõbarlikkus, nooruslikkus, elujõud & vabadus. Saage osa aktiivsetest koostisosadest nagu avokaadoõli, siidi-aminohapped ja orgaaniline argaaniaõli ning nende imelisest mõjust teie juustele!

ELEVEN Australia pärineb üllatus-üllatus Austraaliast ja selle loovjuht Joey Scandizzo on juuksestilist ja 11 salongi eestvedaja. Töötades salongides, fotosessioonidel ja moeetendustel, tundis ta vajadust toodete järele, mida nii tema kollektiiv kui ka kliendid lihtsalt mõistaksid. Ühendades luksuslikud ja efektiivsed koostisosad omavahel üheselt mõistetavate ja lihtsasti kasutatavate toodetega, sündis ELEVEN Austraalia.

ELEVEN’i toodete omadused ja eelised on iga toote juures kergesti leitavad. Lisaks leiab toodete juurest häid stiilinõuandeid ja -nippe, mis aitavad teil igast tootest maksimumi saada. Saage osa aktiivsetest koostisosadest, nagu avokaadoõli, siidi-aminohapped ja orgaaniline argaaniaõli ning nende imelisest mõjust teie juustele. Ära tasub mainimist, et tooted on parabeenide & vägivalla vabad (cruelty free), taaskasutatavast pakendist ning valikust leiab ka vegan sõbralikke ja gluteeni vabasid hooldus-ja viimistlusvahendeid.

“Juuksehooldus ei pea olema keeruline, vaid see peab töötama” LOOVJUHT, JOEY SCANDIZZO

ELEVEN Australia avakoolitus  leidis aset 8. mail Decoris Showroomis. Selleks puhuks oli kohale tulnud ELEVEN Australia rahvusvaheline koolitaja Melvin Royce, kes esitles ka selle aasta kuumimad soengutrende.

Leia ELEVEN Australia tooted ka meie veebipoest: https://www.decoris.ee/category/eleven-australia/