Blogi

BALMAIN Double Hair juukselisand. Mis põnev asi see on?

Balmain Hair Couture on välja töötanud tõenäoliselt ühe kiireima juuksepikenduse/juuksetihenduse meetodi maailmas –  Double Hair juukselisandi. See on professionaalne, taskukohane ja korduvalt paigaldatav juukselisand, mis on patendeeritud Balmain Hair Couture poolt. Milles aga seisneb täpsemalt selle võlu? 

Tänapäeva kiiresti muutuvas ühiskonnas tekib aina enam tunne, et ööpäevas on üha vähem tunde. Brändid, kes soovivad ajaga kaasas käia, töötavad välja üha uusi tehnoloogilisi lahendusi, et võita kliendi aega ja pakkudes samas aina kvaliteetsemat teenust. Balmain Double Hair on üks nendest teenustest, mis võrreldes teiste juuksepikenduste meetoditega on kordades aegasäästvam, olles samas juuksesõbralik ja täiesti riskivaba!

Mis on Balmain Double Hair & kuidas seda paigaldatakse?

Double Hair on spetsiaalselt disainitud  loomaks eriti kauapüsiv ja volüümikas tulemust, kasutades 100% naturaalsetest juustest juukseribasid laiusega 85 mm. Üks riba võrdub keskeltläbi 20 keratiinsalguga, mis tähendab, et kohese volüümi lisamiseks piisab kolmest ribast. Kes soovivad lisada ka pikkust, siis on ideaalne lasta paigaldada 3-5 riba.

Double Hair meetodi puhul on tegemist püsiva juukselisandiga, mida saab hõlpsalt juustesse paigaldada kasutades keratiini või silikoonrõngaid.

Kaua kestab Double Hair paigaldamise protseduur ja kuidas on lood hooldustega? 

Selle teenuse kõige imelisem osa on selle kiirus. Nimelt kulub ühe juukseriba paigaldamisele maksimaalselt 5 minutit. Seega, kes soovib lisada volüümi, piisab 15-20 minutist ja pikkuse lisamisel 30-40 minutist. Võrdluseks, sama koguse juukseid keratiiga paigaldades tuleks arvestada vähemalt 3 tunniga.

Double Hair hooldust on soovitatav teha 6-8 nädala tagant, et tagada selle meetodi juuksesõbralikkus ja juuste alati kaunis väljanägemine. Hooldusele kulub aega võrreldes paigaldusega vaid mõned minutid kauem. 3 riba hooldus kesatb maksimaalselt 25 minutit ja 5 riba hooldus maksimaalselt 45 minutit.

Kui palju maksab Double Hair paigaldus ja nende hilisem hooldus?

Double Hair juukseribasid müüakse pakkides, mis sisaldavad vastavalt 1, 3 ja 5 juukseriba pikkusega 85mm. Pikkustest on saadaval 40 ja 55 cm. Pikkusega 40 cm on ühe riba hind koos paigaldusega 80€, mis teeb 3 riba paigalduse hinnaks 240€ ja 5 riba hinnaks 400€. Hilisem hooldus e. riba eemaldamine ja kõrgemale tõstmine maksab 10€/riba.

Double Hair on risk free ja pikemas perspektiivis soodsam kui mistahes teine meetod. Mida see tähendab?

 1. Balmain Double Hair on mitmekülgse paigaldusega. See tähendab, et kui tunned, et soovid anda oma juustele pisut puhkust, saab ribad hõlpsalt eemaldada ja külge õmmelda clip-in klambrid. Nii saad Double Hair juukseribasid paigaldada juustesse tähtsamatel üritustel clip-in meetodil. Kui aga keratiin juuksed ära võtta, ei saa neid enam mingil muul meetodil kanda.
 2. Kuna Double Hair meetod on nii kiire ja hooldus soodne, siis hoiab see pikemas perspektiivis kordades raha kokku. Kui 5 riba tõstmine maksab 50€ ja kestab 45 min, siis võrtluseks sama kogus keratiin kinnitusel juuste tõstmine kestab miinimum 4 tundi ja maksab kuni 160€.

Võtame kokku Balmain Double Hair kasutegurid:

 • Mitmekülgne paigaldus (clips, rings 4 – 6 nädalat/ keratiin 8-12 nädalat)
 • Komplektid sisaldavad vastavalt 1, 3 ja 5 juukseriba pikkusega 85mm
 • 1 riba = 20 keratiinsalguga
 • Kohene volüüm ja pikkus
 • Kiire, lihtne ja korduvkasutatav juukselisand
 • 100% naturaalsed juuksed
 • Juustele tagatud parim Remy kvaliteet 
 • Peenete ja paksemate juuste segu, saavutamaks hõlpsalt loomulik tulemus 
 • Lai valik erinevaid toone, millede seast leiab ka triibutatud ja ombre toone
 • Lihtne lõigata, pesta ja viimistleda. 
 • 6 kuud garantiid naturaalsetele juustele, kasutades Balmain Professionaalseid juuksehooldusvahendeid. 

NB! Soovitame alustada alati tasuta konsultatsioonist, selgitamaks välja just Teie juustele sobilik juukselisand!

Broneeri aeg: (+372) 5686 6043  |  info@decoris.ee
Broneeri online: decoris.salon.life

Piiluge kindlast ka lisatud videot, kus vastatakse kõigile võimalikele küsimustele!