Blogi

BALMAIN luksuslikud Couleurs Couture juuksevärvid on nüüd KOHAL!

Luksuslik kaubamärk Balmain Hair Couture tuli välja kauahoitud saladusega – Couleurs Couture juuksevärvidega. Värve esitleti Tallinna vanalinnas asuvas Desiree Beauty ilusalongis, kus olid kohal Ženja Fokin, Viire Valdmaa, Riina Orlova jpt. 

Kauaoodatud Balmain Couleurs Couture on professionaalne tooteliin tõelistele värvikunstnikele. Kohalikud modellid, kelle seas oli ka sotsiaalmeediamõjutaja Kätriin Kübar, läbisid uute värvide abil imidživärskenduse. 

Värvimisprotsessi juhtinud Balmaini rahvusvaheline koolitaja Kasper Heemskerk ütleb, et Balmain Hair Couture hakkas juuksevärve välja töötama juba 5 aastat tagasi: “Kuna oleme moebränd, on kreatiivsus väga olulisel kohal ning iga juuksur saab välja töötada just tema kliendi nahatooni ja isiksusega sobiva tooni.” Samuti lubab Kasper, et kõik Balmaini Couleurs Couture juuksevärve kasutavad salongid pakuvad tõeliselt elamusliku kogemuse, lausa juuksespaa. 

Juuksemodelliks olnud Kätriin, kes läbis tõelise makeoveri – heleblondist pruunikaks. “Viimased aasta aega olen olnud blond ja ka blondiks minemine võttis aasta aega, sest olen loomulikult tume. Mulle väga meeldib tulemus. Olen täiesti uus inimene. Juuksed on hästi palju tervemad ja pehmemad. Näen välja vanem, aga heas mõttes,” naerab ta. 

Balmain Couleurs Couture värvide piiramatu toonide spekter on inspireeritud ikoonilisest Balmaini DNAst. Värvid  sisaldavad siidiproteiini, argaaniaeliksiiri, kookos- ja linaseemneõli ja veel mitmeid luksuslikke koostisosasid ja õlisid. Tootevalikus on 61 erinevat värvi, jagatuna viieteistkümnesse värviseeriasse, lisaks vesinikud. Värve omavahel segades jõuab juuksestilist ja värvikunstnik oma loomingulisust kasutades piiramatu värvispektrini. 

Värvidel on luksuslik kreemine koostis – nii on neid mugav segada ja peale kanda. Ühtlasi ei jäta juuksevärv nahale mingeid värvijälgi, kuna selles sisalduv kookosõli annab nahale pehmuse ja kaitse. Värvid rekonstrueerivad ja taastavad juukseid värvimise ajal, kuna sisaldavad kõiki aminohappeid, millest koosnevad ka meie enda juuksed. Värvide kasutamisel on tulemus ette näha ega paku üllatusi just tänu värvides kasutatavatele puhastele väikesemolekulistele mikropigmentidele. Tulemus on särav ja kauapüsiv. 

Balmain Couleurs Couture rahvusvaheliseks brändisaadikuks on näitlejanna Milla Jovovich. 

Balmain Hair Couture värvidega on alustanud kolm salongi Tallinnas: Balmain Hair Couture eksklusiivne esindussalong Decoris Showroom  (Telliskivi 60N), Desiree Beauty ilusalong vanalinnas (Suur-Karja 2-5) ja Desiree Beauty ilusalong Hilton hotellis.

Sündmuse fotod leiad siit (Riina Vaikmaa) 

https://drive.google.com/open?id=1IpbJtyiTkWkxXVzvyn6W40nfN7Ofjr02

 

Tekst: Anu Lill, Marsaana PR

Pildid: Riina Vaikmaa