Blogi

BALMAIN Hair Couture kevad/suvine 2020 pastelne erikollektsioon on tõeline pilgupüüdja

Uus Balmain Hair Couture limiteeritud kollektsioon on inpireeritud Balmain Paris Kevad-Suvi 2020 moekollektsioonist & uuenenud Balmain logost. Erikollektsioonist leiab lisaks pilkupüüdvatele aksessuaaridele  ja kosmeetikakottidele veel tõelise magneti – Roosa juhtmevaba sirgendaja koos õlakotiga.

BALMAIN Hair Couture jagab kevad/suvist soengute inspiratsiooni tõeliselt pilkupüüdvate aksessuaaride näol

Selle hooaja roosast Napa nahast viimistletud aksessuaarid on tõelised algava suve hittid. Kollektsioon ammutab inspiratsiooni 80-ndate aastate pehmetest pastelltoonidest ja kuldsetest detailidest. Valikus on nii klassikalisi Hair Barrette uues pastelses varjundis, kullast ja napa nahast juuksenõelu, kui ka juukseklambreid, millega tukka mugavalt kinnitada. Ikka kõik selleks, et imelihtsate vahenditega kodusele soengule veelgi kulda ja karda lisada.

JAH, PALUN MULLE Balmain juhtmevaba PINK sirgendaja 

See pilkupüüdev juhtmevaba sirgendaja on imeline töövahend, mis võimaldab töötada kiirelt ja piiramatult. Sind ootab ees fotosessioon looduses? Oled teel rongiga teise suurlinna kohtumisele? Sind päästab igal ajal ja igas kohas just see imeline juhtmevaba sirgendaja!

Täiustatud titaaniumist ujuvplaaditehnoloogia tagab ühtlase soojusjaotuse kogu plaadi ulatuses, tänu millele saab sirgendajaga teha väga stiilseid soenguid, säilitades seejuures juukse siidisuse, läikivuse ning terve väljanägemise.

  • Kerge, ergonoomiline ja mugav kaasas kanda
  • Juhtmevaba
  • 3 temperatuuri seadistust (alates 160°C kuni 200 °C)
  • Titaaniumist hõljuvate plaatite tehnoloogia
  • Kõrgtehnoloogiline kütteelement
  • Negatiivsetel ioonidel põhinev tehnoloogia
  • Pärast laadimist saab kasutada 40 min
  • Komplekti kuulub: juhtmevaba roosa sirgendaja, kuumakindel kstiilne kott, erinevate maailma otsikutega laadijad.

Soetades Balmain Roosa limiteeritud kollektsiooni sirgendaja, saate kingituseks lisaks Roosa neopreenist kosmeetikakoti koos minitoodetega (kingituse väärtus kliendile 60€). Leia unelmate sirgendaja SIIT


Balmain Hair Couture kosmeetikakotte ei ole iial liiga palju 

Sel hooajal üllatab Balmain Hair Couture täiesti uue materjali kasutuse ja välimusega. Uued Neopreenist limiteeritud kosmeetikakotid on saadaval 3 erinevas värvitoonis, sisaldades 3 suvist must have toodet:  Texturizing Salt Spray 50ml, UUS! Sun Protection Spray 50ml ja Argan Moisturizing Elixir 20ml.

Kõigile kellele meeldivad suured kosmeetikakotid, siis nüüd on Balmain valikus läbipaistvast materjalist luksulik kosmeetikakott Transparent Pouch, mis sisaldab endas Balmain Signature Foundation täissuuruses tooteid: Leave-in Conditioning Spray 200ml ja Argan elixir 100ml; ning limiteeritud väljaandes roosad pusadeharja.

Leia kõik kosmeetikakotid SIIT