Blogi

Balmain Hair Couture ja Vita Liberata pressipäev

Möödunud kolmapäeval, 11. aprillil olid ilugurmaanid ning – eksperdid kutsutud Decoris Showroomi, et kevadise ilutunni jooksul tutvuda ikooniliste ilubrändide Balmain Hair Couture ja Vita Liberata uudsete ning peagi algavasse suvehooaega perfektselt sobituvate toodetega.

Trendikatele külalistele näitasime, kui lihtne on viimistleda soengut Balman Hair Couture´i uute juukselisanditega. Sealhulgas demonstreerisime, mil moel saab nende abil kiirelt “tekitada” moeka tuka, glamuurse hobusesaba või boheemlasliku punupatsi. Lisaks juukselisanditele on Balmaini juustele suunatud toodete nimistu täienenud ka uuendusliku ilutarvikuga – titaaniumist juhtmevaba sirgendaja on spetsiaalselt disainitud reisile kaasa võtmiseks ning sellega on ülimalt lihtne ja kiire teha juustesse nii laineid kui ka lokke.

Ökoloogiliste isepruunistavate toodete kaubamärk Vita Liberata tõi ilugurmaanide ette uued põnevad toonijad ja vahud, mis sobivad ka veganitele ja tagavad luksusliku ning särava päevituse. Ilusõprade silme ees viidi läbi ka sprei-päevituse demonstratsioon, et näidata, kui lihtne ning kiire on suurepärase, puhanud ja särava jume saavutamine ökoloogiliselt puhaste ilutoodetega. 

Täname meie toetajaid: COCO Active joogid ja Chocolates #madewithlove cupcake’id!

Pildid: Meisi Volt