Blogi

Vita Liberata pakub parimat alternatiivi päikesepaistel päevitamisele!

Anne & Stiil | märts 2017

Aastaringselt kauni jume hoidmine paistab meie laiuskraadil olevat tõsine väljakutse. Eriti veel kui hoiatatakse nii selle vähesegi päikese kui ka solaariumi ohtliku kiirguse eest. Lisades oma igapäevasele nahahooldusele aga isepruunistava efekti, saab omada kuldset päevitust igal ajal ning lihtsamalt ja nahasõbralikumalt kui ei kunagi varem.

Päike on meile kasulik, tugevdades immuunsust ja luid, kuid vajaliku koguse D-vitamiini ja kaltsiumi kättesaamiseks piisab päevas veerandtunnisest päikese käes viibimisest. Heleda nahaga põhjamaa rahvad on UV-kiirguse suhtes eriti tundlikud ja päevitamine põletuseni põhjustab eelsoodumuse korral nahavähi tekke.
Maailma Terviseorganisatsiooni WHO kinnitusel on solaarium samuti ohtlik ja ka kunstlik ultraviolettkiirgus põhjustab muutusi rakkude talituses, soodustades melanoomide teket. Ometi toome ilusa jume nimel pidevalt ohvreid. Päevitunud nahk paneb meid välja nägema säravama ja visuaalselt saledamana.
Kolmanda ja seni kõige ohutuma variandina on võimalik nahka toonida ka erinevate isepruunistuvate kreemidega. Küll aga pole need kõigi lemmikuks saanud, kuna tihtilugu jätavad need nahale tumedamaid laike ja triipe ning lõhnavad iseäralikult. Lisaks sisaldab enamik nahahooldustooteid parabeene, parfüümi ja alkoholi, olgugi et parabeenid mõjutavad inimese hormoonsüsteemi ja soodustavad samuti vähki ning parfüüm ja alkohol kuivatavad nahka.

Need mured on aga tänaseks minevik. Juba aastal 2007 töötas nahahoolduse ja päevituse ekspertidest koosnev Vita Liberata meeskond välja uudse ja unikaalse tehnoloogia Odour RemoveTM, mis eemaldab isepruunistavatele kreemidele iseloomuliku lõhna.
Aastal 2011 sai Vita Liberata’st ka maailma esimene toksiliste ainete vaba, ökoloogiliste isepäevituvate toodete kaubamärk. Nii ei sisalda ükski nende toode eeterlikke õlisid, parabeene, alkoholi ega parfüüme. Ainult sertifitseeritud ökoloogiliste koostisosadega Vita Liberata tooted pakuvad lisaks veatule ja iga nahatooniga harmoneeruvale jumele ka luksuslikku nahahooldust, olenemata nahatüübist.
Unikaalne niiskust lukustav süsteem niisutab, hooldab ja toidab nahka, kõik tooted silendavad ja vähendavad naha ebatasasusi. Lisaks sellele kaitstakse nahka põletuse eest laia UV spektri ulatuses päikesekaitsetoodetega ning võideldakse naha vananemise vastu rikkalikult antioksüdante sisaldavate koostisainetega.
Tänu unikaalsele koostisele kuivavad Vita Liberata isepruunistuvad tooted nahaga kontaktil kiiresti ja juba 5 minuti pärast võib julgelt riietuda. Saavutatud jume kulub nahalt aeglaselt ja laitmatult, ilma et seda märkakski.

Murrangulised päevitustehnoloogiad tõestavad, et Vita Liberata isepruunistavad tooted on suurepäraseks alternatiiviks päikesepaistel või solaariumis päevitamisele. Igaüks leiab sealjuures oma lemmiku: valikus on nii järk-järguliselt päevitavaid, aga ka kohest efekti andvaid isepruunistajaid, on neid, mis püsivad 2-3 nädalat, aga ka neid, mis kuluvad 4-7 päevaga või mida annab vajadusel ka koheselt maha pesta. Valida saab ka erinevate päevitusastmete vahel, olgu siis soov näha välja, justkui oleks päevitatud ühe nädalavahetuse, terve nädala või veetnud päikese käes aega rohkemgi veel.

Vita Liberata innovatiivsed ja kõrge kvaliteediga tooted on muutunud kiiresti maailma parimate spaade lemmikuks, nagu George V Paris, St Regis, Viceroy, Ritz-Carlton, W Hotels, Waldorf Astoria, MGM Mirage, Benefit, Mokara, Sephora, ELLE Spa, Burj Al Arab jt.