Blogi

SUPERMOOD holistiline kosmeetikabränd nüüd Eestis

Supermood on uus holistiline kosmeetikabränd Soomest, kus iga detail on loodud pidades silmas väärtusi: keskonnasõbralikkus, eetilisus ja puhtus. Lisaks looduslikule kosmeetikale leiab tootevalikust ka söömiskõlbulikke ja teraapilisi ilutooteid. Supermood-i uurimistööd, väljatöötlemine ja tootmine leiab aset Soomes kasutades eco-certified kõrgekvaliteedilisi koostisosi. 

Mis on Supermood-i lugu?

Supermood asutaja Anne Kukkohovi on Soomlannast ettevõtja, kes enne Supermoodi loomist töötas mitmetel tunnustust väärt ametikohtadel. Esile võiks tuua näiteks järgmised ametid: modell, loovjuht reklaamiagentuuris ning lisaks Finland’s Next Top Model saatejuhtimisele on ta varem ka teisi saateid juhtinud. Tänu tööle puutus Anne tihti kokku moe- ja ilumaailmaga ning imestas, miks ei eksisteeri sellist brändi, kus lähenetaks ilule holistilisest vaatenurgast.

Supermood sarjast leiab kolm tooterühma: Egoboost, Beauty Sleep & Youth Glo…

SUPERMOOD EGOBOOST

Tõstab su enesekindlust ja immuunsust

Peamiseks koostisosaks on 100% looduslik käsitsi korjatud Soome Chaga seen, mis kasvab arktiliste puude koore peal, peamiselt kasepuidu. See sisaldab tohutul suurel määral antioksüdante ja seda on kasutatud rahva tervendamiseks juba sajandeid. Chaga noorendab nahka ning ühtlustab naha pigmenti.

SUPERMOOD BEAUTY SLEEP

Rahustab su keha ning muudab su naha nooremaks

Peamine koostisosa on randköömne tüvirakkude ekstrakt, mis sisaldab 100% taimseid koostisosi. See sisaldab suurel hulgal anitoksüdante ja seeläbi toetab naha kollageeni tootmist ning aeglustab kollageeni lagunemist. Selle sarja tooted on luksuslikud, uuendavad nahka efektiivselt ja aitavad sellel taastuda.

SUPERMOOD YOUTH GLO

Vananemisvastane sari, et saavutada nooruslik kuma

Peamisteks koostisosadeks Youth Glo sarjas on granaatõuna ja õuna ekstraktid, mis sisaldavad looduslikke puuvilja happeid. Lehmaherne seemne ekstrakt sisaldab retinooli, biotiini ja glutatiooni, mis on kõigi antioksüdantide ema. See on keha kõige tähtsam molekul, kuid vananedes selle võime aeglustub. Kreemidel on meeldiv puuviljane lõhn ja näomaskid annavad su nahale värske tunde kosutades seda mündise aroomiga.

Suur valik SUPERMOOD tooteid saadaval ka meie veebipoes:

https://www.decoris.ee/product-category/supermood/