Blogi

Sul on lähenemas tähtis päev ja soovid kaunis välja näha?

Anne & Stiil ajakiri koostöös ghd ja Halo juuksepikendustega toovad Teieni lihtsad näpunäited kuidas endale ise imelihtsalt pruudi-ja peosoengut viimistleda. Selleks on vaja vaid lokitange, mõnda viimistlustoodet ja natuke loovust!

Siit tuleb step-by-step õpetus, kuidas selleni jõuda:

1. Anna juustele kohevust, lisades juuksepikendusi. Need võivad olla enda juustega võrreldes veidi teist toon, et luua moodsat ombre stiili. Uskumatult lihtsa ja kiire Halo meetodi saladuseks on patenteeritud süsteemiga imeline reguleeritav tamiil,  mis sobitatakse peakujuga. Tamiil-kinnitusega juukseriba paigaldatakse pea kõrgema koha ümber ja kammi sabaga tõmmatakse oma juuksed üle tamiili-kinnitusega juusteriba. Selle järgselt harjatakse kõik juuksed läbi ja ongi kandmiseks valmis. Sellised pikendused püsivad kindlalt peas kuni varajaste hommikutundideni.

2. Keera juustesse lokid. Kõigepealt pihusta juustesse ghd kuumakaitsevahendit, et hoida kiharaid liigse kuumuse eest. Jaga juuksed sektoritesse ja alusta lokitamist alumisest osast. Keeruta salk ümber lokipulga suunaga juurtest otsteni ning oota mõned sekundid. Kui lokid on keeratud, käi need kergelt kammiga läbi, nii saad juustele anda soovitud kohevuse. Lihtne on kasutada ghd Curve sarja lokipulkasid ja- tange, millega saad luua klassikalised ühtlased lokid. Need püsivad terve päeva ja öö ning lokitamisega tuleb toime ka algaja.

3. Köispats ehk keerupats on kõige lihtsam luua elegantne soeng. Jaga juuksed kahte võrdsesse osasse. Võta vasakpoolne salk ja keeruta seda päripäeva kuni salk on pingul. Hoia seda otsast kinni, et see lahti ei keerduks (kui abikätt pole, kinnita seniks). Nüüd võta ette parempoolne salk ja toimi samamoodi- keeruta salk päripäeva, kuni salk on pingul. Hoia seda tugevasti otsast kinni, et see lahti ei keerduks. Seejärel vii parempoolne salk üle vasakpoolse. Mähi need teineteise ümber suunaga vastupäeva (vasakule). Kinnita juuksekummiga.

4. Kinnita soeng klmabriga, nii võid olla kindel, et kõik püsib nii, nagu peab. Soovi korral võid isada juustesse lilli.

5. Viimistle soeng tugeva juukseklambriga, et see peaks vastu kogu tähtsa pidustuse jooksul. Kasuta lakki, mis hoiab soengu tugevalt paigas, muutmata seda raskeks.

 

Toredat katsetamist!

 

Tekst ja meik: Eret Koppel

Soeng: Liina Nielson

Modell: Sandra Daškova

Kleit: Liina Stein

Fotod: Elika Hunt