Blogi

Decoris Showroom press day @ Polhem PR

Hiljuti leijuti aset koostöös Polhem PR-ga Decoris Showroom’i pressi päev. Tutvustasime ikooniliste ilubrändide ghd, Vita Liberata, Halo ja Supermood uute toodetega.

Ilusõbrad ning ilumeedia esindajad kogunesid Polhem PR Estonia showroom’i, kus meeleoluka lõunatunni jooksul tutvustasime ikooniliste ilubrändide ghd, Vita Liberata, Halo ja Supermood uute toodetega. ghd kevadisi juuksehooldustooteid, mille valikust leiab taas aktiivsele reisjale sobiva spetsiaalse reisifööni. Lisaks valmistasime külalisi ette soojemaks hooajaks ning tutvustasime Eestissegi müügile jõudnud maailma esimest looduslike isepäevitustoodete luksusmärki Vita Liberata, mille andunud fännide hulka kuuluvad ka näiteks Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian, Sofia Vergara, Rita Ora, Ellie Goulding ja paljud teisedki. Külalised avastasid samuti Soome holistilise ilubrändi Supermood uudistooteid, mille seast võib nüüdsest leida öökapišokolaadi, pinguldava näosprei ning noorendavad ilukapslid. Lisaks rääkisime, mis teeb ainulaadseks juuksepikendusbrändi Halo ning demonstreerisime, kui lihtne on pikendusi paigaldada ning neist ka soovitud soengut vormida.

Supermoodi holistilised kosmeetikatooted ning Vita Liberata luksuslikud päevitustooted on Eestis müügil Tallinna Kaubamajas, Stockmanni kaubamajas, Decoris Showroom’is ja veebipoes decoris.ee. Halo juuksepikendused ja ghd ilutarvikud leiate Decoris Showroom’ist ja veebipoest decoris.ee

 

SUPERMOOD

SUPERMOOD on holistiline kosmeetikamärk Soomest, mis pakub lisaks kõrgekvaliteedilistele looduskosmeetika toodetele ka söödavaid ning terapeutilisi ilutooteid. Iga detail on loodud Supermood’i väärtuste kohaselt, milleks on: keskkonnasõbralikkus, eetilisus ja puhtus.

Supermood läheneb ilule ja heale enesetundele holistilisest vaatenurgast, kus omavahel on kombineeritud ökokosmeetika, hea uni ning õige toitumine, mis kokku moodustab tervikliku kogemuse. Lisaks kõrgekvaliteedilisele ökokosmeetikale, mis on ilu eest hoolitsemise keskmeks, pööratakse erilist tähelepanu ka toodete erinevatele toimeainetele ja nende mõjule.

Valikus on kolm meeleolu ehk tooteliini:
– EGOBOOST tooted pinguldavad nahka, tõstavad enesekindlust ja immuunsust.
– BEAUTY SLEEP tooted rahustavad keha ning taastavad ja noorendavad nahka öösel.
– YOUTH GLO tooted on vananemisvastase toimega ning muudavad naha nooruslikult säravaks.

 

Vita Liberata

Laia isepruunistavate toodete sortimenti pakkuv Vita Liberata on Iirimaalt pärit premium kaubamärk.

Kõik Vita Liberata tooted on rikastatud looduslike ning sertifitseeritud ökoloogiliste koostisosadega. Vita Liberata tooted pakuvad niisutavat nahahooldust, mis samaaegselt nahka pruunistavad, kinkides veatu nahatooniga imeliselt harmoneeruva päevituse ning sametpehme naha.

Vita Liberata murrangulised päevitustehnoloogiad tõestavad, et isepruunistavad tooted on mõeldud kõigile ning on suurepäraseks alternatiiviks päikesepaistel päevitamisele. Vita Liberata on töötanud välja uued tehnoloogiad nagu Moisture Locking ehk nahaniisutaja, mis lukustab niiskuse 72 tunniks; Odour Remove™ lõhnatu isepruunistaja, pHenO2™ päevituse pikemaks kestmiseks, HyH20™ vananemisvastane niisutus, Trystal3™ tehnoloogia, mis tagab pruunistusefekti kuivas kristalliseerunud vormis.

Vita Liberata kõige uuem ja innovaatilisem toode pHenomenal 2-3 Week Tan kestab kuni neli korda kauem tavalistest isepruunistajatest ning seda on ülimalt lihtne peale kanda. See kuivab väga kiiresti, mis võimaldab kohe riietuda. Ökoloogilised koostisosad ja niiskuse lukustussüsteem kindlustavad päevituse täiuslikult ühtlase kulumise. pHenomenal tootel on ka hulk fänne kuulsuste seas – Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian, Sofia Vergara, Rita Ora, Ellie Goulding jpt.

 

ghd

Good Hair Day näol on tegemist rohkelt auhinnatud ja professionaalse juusteviimistlusbrändiga, mille tootevalikust leiab erinevad viimisvahendid, kammid/harjad & elektroonilised seadmed. ghd on teinud läbi tõelise revolutsiooni, viies juuste viimistlemise täiesti uuele tasemele. ghd stylereid ja teisi elektroonilisi seadmeid iseloomustab paremini kõrgeima kvaliteediga keraamika ning negatiivsete ioonide positiivne mõju juuksehoolduses. Good Hair Day brändi kutsutakse hellitavalt juukseviimistluse maailma Rolls Royce’ks.

 

Halo

Halo tehnoloogia on kõige lihtsam, kiirem ja uskumatum juuksepikendamise meetod, mis on ühtlasi pärjatud ja tunnustatud erinevate rahvusvaheliste auhindadega. Halo juuksed on parima kvaliteediga etnilise päritoluga 100% India Remy juuksed.

Halo juuksepikendusi on väga lihtne paigaldada. Tamiil-kinnitusega juukseriba asetatakse pea kõrgema koha ümber ja kammi sabaga tõmmatakse oma juuksed üle tamiili-kinnitusega juusteriba. Selle järgselt harjatakse kõik juuksed läbi ja ongi kandmiseks valmis.

Iga naine veendub Halo süsteemi kandes, et see on täiuslik iga päev ja igas olukorras.