Pood

Egoboost Gentle Foam Wash

29,00

Laos

Õrn näopesuvaht Chaga seenega

EGOBOOST sarja tooted tõstavad enesekindlust ja immuunsust.

Toote suurus: 120 ml

Kategooria:

Kirjeldus

Efektiivne näopesuvaht, mis on nahale õrn ning muudab selle siidiselt pehmeks. Näopesuvaht sisaldab Chaga seent. Rahvakeeles kasekäsn (Inonotus Obliquus) on Siberis tuntud kui surematuse seen. Chaga seen kasvab Soomes looduslikult peamiselt arktiliste kasepuude koorel. Chaga sisaldab erakordselt suures koguses antioksüdante, B-vitamiine, mineraale ja ensüüme ning seda on kasutatud juba sajandeid naha noorendamiseks, pigmendi ühtlustamiseks ning üldiselt tervise tugevdamiseks.
* Chaga seene konsistents ja värvus võib tootes erineda.

Kasutusjuhend: kanna küllaldane kogus vahtu näole, masseeri sõrmeotstega mustus lahti ning loputa maha veega. Seejärel sobib kasutamiseks Egoboost Pure Micellar Toner naha toniseerimiseks, et valmistada nahk ette seerumi või kreemi pealekandmiseks. NB! Enne kasutamist loksutada!

Koostisosade loetelu: selleks, et paremini mõista, kust iga koostisaine pärineb, oleme märgistanud kõik koostisosad sümbolitega. Kõik komponendid, ka sünteetilised, täidavad sertifitseeritud looduskosmeetika standardeid.

Aqua (Water) ✤, Betula Pendula (Birch) Sap ♥, Decyl Glucoside ✤, Glycerin ✤, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil ♥, Inonotus Obliquus Extract ✤, Maltodextrin ✤, Xanthan Gum ✤, Parfum ✤, Citronellol ✤, Limonene ✤, Linalool ✤, Citric Acid ✤, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Sümbolite tähendused:
♥ Mahe
✤ Looduslik