Pood

Allahindlus!

Siselly / Oonüks, hematiit ja suitsukvarts

16,90 13,52

Puhasta
  • A kvaliteet Suitsukvarts 6 mm
  • A kvaliteet Oonüks 4×6 mm
  • Hematiit 6 mm

 

Tootekood: SMIX32-2 Kategooria:

Kirjeldus

Suitsukvarts on üks kõige tõhusamaid maandavaid ja ankurdavaid kive. Kivi on suurepärane stressileevendaja. See aitab kannatlikult taluda raskeid aegu ja leida õiget lahendust. Psühholoogiliselt leevendab suitsukvarts hirmu, vähendab depressiooni ja toob meelerahu. See lahendab vastuolusid ja suurendab keskendumist.

Must oonüks on jõudeandev kivi. See annab tuge raskete või segaste olukordade puhul. Oonüks tugevdab elujõudu, püsivust ja visadust. Oonüks on vaimne toonikum, mis leevendab kõikehõlmavaid hirme ja muresid. Oonüksilt pärineb hindamatu kink- võime targalt otsustada.

Hematiit on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi, kui tahate üle saada sundidest ja sõltuvustest. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.

Lisainfo

Suurus

16,5 cm, 17,5 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Siselly / Oonüks, hematiit ja suitsukvarts”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga