Pood

-20%

ghd Gold Max styler kinkekomplekt

235,00 189,00

Laos

ghd Gold Max Styler kinkekomplekti soetajale tuleb ghd Advanced Split End Therapy TASUTA kingitusena kaasa!

ghd Gold Max styleri laiad plaadid on suurepärased paksudele ja pikkadele juustele. Korraga võib sirgendada suuremaid juukse salke või luua suuri ja rikkalikke lokke või laineid.

ghd arendatud katkiste otste teraapia toidab ja niisutab katkiseid juukseotsi sügavuti. Teraapiline toime aktiveeritakse ghd platinum styleriga, mille tulemusena näivad juuksed siledad, läikivad ja terved kuni 10 pesu.

HEAD AEGA KATKISED JUUKSEOTSAD

Kirjeldus

ghd Advanced Split End Therapy:

ghd arendatud katkiste otste teraapia on teaduslikult välja töötatud sobimaks kõikidele juuksetüüpidele. Toode sisaldab segu toitainerikastest koostisosadest, mis kaitsevad juukseid igapäevase viimistluse ja keskkonna kahjuliku mõju eest. Kasutades patenteeritud Thermo-Marine Bonding System™ kompleksi, see teraapia täidab ja seob katkised kiud ning parandab koheselt juukseotsad. Super Nutrient Complex (Ülimalt Toitainerikas Kompleks) takistab samaaegselt tulevikus juukseotste katkemist, ümbritsedes iga tüve  kaitsva kattega, mille tulemusena tunduvad juuksed tugevamad ja läikivamad.

PARIM… parandamaks ja säilitamaks oma juuste väljanägemist.

KASUTAMINE… pigista 10ml toodet puhtale peopesale. Masseeri juustesse (vältides juure osa), pöörates tähelepanu piirkondadele, mis on eriti kahjustatud. Kuivata juuksed ghd fööniga. Jagades juuksed väikesteks salkudeks, kinnita toode ghd styleriga sirgendades juustesse.

VIIMISTLUSE VIHJE… kasuta koos ghd platinum® styler´iga saavutamaks parim tulemus. Oluline on kanda toode vaid šampooniga pestud juustesse (mitte kasutada palsamit) ja kuivatades kasutada keskmist kuumuse astet (mitte kuivatada jaheda õhuga).

ghd Gold Max styler

ghd Gold Styler sarja sirgendajad tagavad ülima profesionaalse viimistluse. Tänu styleri kuldsetele plaatidele ja elegantselt ümarale disainile libisevad juuksed erilise kergusega läbi plaatide, luues seeläbi ainulaadse läikiva lõpptulemuse. Sirgendajate täiustatud väliskest kuumeneb vähem ja on kergem käsitleda.

Sirgendajate põhiomadused:

 • Töövalmis 20 sekundiga.
 • Automaatne temperatuuri valik, mis ei ületa 180-190 kraadi- ei kahjusta juukse struktuuri.
 • ghd on võtnud oma sirgendajates kasutusele uuendusliku negati ivsete ioonide tehnoloogia. Juustes on positi ivsed ioonid, mis läbi sirgendades ja toites negati ivsete ioonidega, neutraliseerivad teineteist. Paraneb juuksestruktuur, sulgub juuste välimine kiht (kutiikul) ning juuksed ei kahjustu.
 • ghd 100% keraamilised plaadid on valmistatud vaid kõrgekvaliteedilisest keraamikast. Keraamika juhib ja säilitab efektiivselt kuumust ning toodab niisket soojust, mis ei lõhu ega kuivata juust. Vastupidiselt seob see juustes niiskuse, mille läbi juuksed muutuvad säravamaks ja on vastupidavamad ilmastiku kahjustava mõju suhtes.
 • Sirgendajate täiustatud nailonist väliskest kuumeneb vähem ja on kergem käsitleda.
 • Kõrgtehnoloogiline mikrokiip säilitab kogu plaadi ulatuses pidevalt stabiilset temperatuuri, pumbates kuuma juurde 5 korda sekundis.
 • Tänu sirgendaja paindlikele plaatidele ja elegantselt ümarale disainile libisevad juuksed erilise kergusega läbi plaatide, ilma juukseid murdmata ja rebimata.
 • Kasutades ghd juuksetooteid ei vaja raua pind eraldi puhastamist. Teiste viimistlusvahendite korral puhastada plaatide pinda mikrofiiber kangaga kord kahe nädala tagant.
 • Pehme, 2,7 m pikk ja 360 kraadi pöörlev juhe ei sega viimistlusprotsessi.
 • Pärast 30. minuti t lülitab raud ennast automaatselt unereziimile.
 • Sirgendajat saab kasutada kõigis maailma riikides ja see kohandub automaatselt erinevate toiteallikatega.
 • Mehaanikale tagatakse kahe aastane garantii.
 • Seadmele on antud eluiga 1650 töötundi.
 • Seade on investeering: saad kvaliteetse disainraua, millega võid teha palju erinevaid soenguid sirgendamisest lokkideni.
 • 2 aastane garantii