Pood

ghd Elite Dry & Style Copper Luxe Gift Set

295,00

Laost otsas

UUS ghd Elite Dry & Style Copper Luxe Gift Set on kohal!

ghd V® Copper Luxe erikollektsiooni styleri keskmise suurusega plaadid võimaldavad kasutades vabalt oma loovust ja jõuda mistahes soovitud lõpptulemuseni. Soovid sa siis täiuslikult siledaid juukseid, kauneid lokke või veetlevaid laineid. 

ghd Air® föön toodab tänu oma keraamilisele küttekehale negatiivseid ioone, tagades juustes niiskuse tasakaalu, täiustades ning aidates sulgeda juuste pealmist kutiikul kihti. Tulemuseks on pehmed, läikivad ja siidised juuksed.

ghd Elite Dry & Style Copper Luxe Gift Set sisaldab:

 • ghd V Copper Luxe styler
 • ghd Air Copper Luxe föön
 • ghd Copper Luxe kuumakindel matt

Kirjeldus

ghd Gold Styler sarja sirgendajad tagavad ülima profesionaalse viimistluse. Tänu styleri keraamilistele plaatidele ja elegantselt ümarale disainile libisevad juuksed erilise kergusega läbi plaatide, luues seeläbi ainulaadse läikiva lõpptulemuse. Sirgendajate täiustatud väliskest kuumeneb vähem ja on kergem käsitleda.

Sirgendajate põhiomadused:

 1. Töövalmis 20 sekundiga.
 2. Automaatne temperatuuri valik, mis ei ületa 180-190 kraadi- ei kahjusta juukse struktuuri.
 3. ghd on võtnud oma sirgendajates kasutusele uuendusliku negati ivsete ioonide tehnoloogia. Juustes on positi ivsed ioonid, mis läbi sirgendades ja toites negati ivsete ioonidega, neutraliseerivad teineteist. Paraneb juuksestruktuur, sulgub juuste välimine kiht (kutiikul) ning juuksed ei kahjustu.
 4. ghd 100% keraamilised plaadid on valmistatud vaid kõrgekvaliteedilisest keraamikast. Keraamika juhib ja säilitab efektiivselt kuumust ning toodab niisket soojust, mis ei lõhu ega kuivata juust. Vastupidiselt seob see juustes niiskuse, mille läbi juuksed muutuvad säravamaks ja on vastupidavamad ilmastiku kahjustava mõju suhtes.
 5. Sirgendajate täiustatud nailonist väliskest kuumeneb vähem ja on kergem käsitleda.
 6. Kõrgtehnoloogiline mikrokiip säilitab kogu plaadi ulatuses pidevalt stabiilset temperatuuri, pumbates kuuma juurde 5 korda sekundis.
 7. Tänu sirgendaja paindlikele plaatidele ja elegantselt ümarale disainile libisevad juuksed erilise kergusega läbi plaatide, ilma juukseid murdmata ja rebimata.
 8. Kasutades ghd juuksetooteid ei vaja raua pind eraldi puhastamist. Teiste viimistlusvahendite korral puhastada plaatide pinda mikrofiiber kangaga kord kahe nädala tagant.
 9. Pehme, 2,7 m pikk ja 360 kraadi pöörlev juhe ei sega viimistlusprotsessi.
 10. Pärast 30. minuti t lülitab raud ennast automaatselt unereziimile.
 11. Sirgendajat saab kasutada kõigis maailma riikides ja see kohandub automaatselt erinevate toiteallikatega.
 12. Mehaanikale tagatakse kahe aastane garantii.
 13. Seadmele on antud eluiga 1650 töötundi.
 14. Seade on investeering: saad kvaliteetse disainraua, millega võid teha palju erinevaid soenguid sirgendamisest lokkideni.

 

ghd Air juuksehoolduses

ghd on välja arendanud uuendusliku tehnoloogia kasutamaks negatiivsete ioonide positiivset mõju ka juuksehoolduses. ghd juukseföön toodab tänu oma keraamilisele küttekehale miljoneid negatiivseid ioone, mis purustavad veemolekulid miljoniteks pisikesteks osakesteks. Need osakesteks muudetud veemolekulid imenduvad juustesse, tagades seal niiskuse tasakaalu, täiustades ning aidates sulgeda juuste pealmist kutiikul kihti. Tulemuseks on pehmed, läikivad ja siidised juuksed. Tavapärane föön teostab midagi keemisprotsessi sarnast, kus veemolekulid keemistemperatuuril aurustuvad.

ghd Air omadused:

 • AC mootorid, mille kestus 1650 töötundi; 1750 % parem tuulevõimsus.
 • Kaal 560 g
 • Võimsus 2100 W
 • Käsitsi valmistatud Itaalias.
 • Väliskest nailonist, tänu millele ei kuumene liiast ega purune kukkudes.
 • Nupud asetsevad fööni käepideme eesosas, kust on mugav ja turvaline soojust ja kiirust vastavalt soovile reguleerida. Ergonoomiline disain tagab mugava käsitluse nii vasaku- kui paremakäelistele.
 • Seadmel on 3 erinevat soojuse astet ja 2 kiirust. Samuti on külmanupp, mida all hoides jahtub õhk 30 kraadini vaid viie sekundiga.
 • Seademel on mõlemal küljel kummist nagad – hea asetada tööpinnale, ei nihku pinnal.
 • Otsikud on hästi püsivad, ei kuku küljest ega võta juukseid vahele.
 • Föön põhineb negatiivsete ioonide tehnoloogial, ioniseerides kuivatamise ajal juukseid, vähendades juuste muutumist kahuseks, võttes ära staatilise elektri ning tagades märkimisväärse läike. Paraneb juuste niiskus ja sära.
 • Seadmel on erakordselt tasane ja madal heli, mis ei väiri kõrvu ja sega kuulmist. Kui üldiselt on föönide helitugevus 80-85 detsibelli, siis ghd Air’il on see vaid 65 detsibelli.
 • Professionaalseks kasutuseks mõeldud 2,7 m pikk kvaliteetne kaabel.
 • Seadet saab kasutada kõigis maailma riikides ja see kohandub automaatselt erinevate toiteallikatega.

2-aastane garantii.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “ghd Elite Dry & Style Copper Luxe Gift Set”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…