Blogi

Mida peaks teadma ennem kui soovite püsivaid juuksepikendusi!

Kui teid ei ole õnnistatud ilusate, pikkade juustega on püsivad juuksepikendused üks variantidest. Ennem kui valite paigaldaja, veenduge tema oskustes. Tänapäeval on väga palju tehnikuid, kellel pädevus puudub või on puudulik. Algselt võib küll tunduda, et Youtube videosid vaadates on see lihtne ja mitte midagi erilist, kuid STOP! Valesti paigaldatud juuksed võivad tekitada jäädavaid kahjustusi. Tüüpvead, mida tehakse:

-paigaldatakse liiga õhukse salgu külge pikendus ja tulemuseks tühjad laigud, mis taastuvad väga kaua.

-oma juuksed jäävad pingesse, tekivad karvanääpsupõletikud ja juuksesibul saab jäädavalt kahjustatud ja ei pruugi kunagi taastuda.

-kõige keerulisem on teostada hooldust, mille käigus saab kannatada nii peanahk kui juuksesibul, sest seda tuleb teostada õrnalt ja tundega, kuna hooletult tehtud hooldus teeb juustele tohutu kahju  ning  taastumine toimub aastatega.Kuid võimalus on suur, et juuksesibul on jäädavalt kahjustunud ja taastumist ei toimu.

Meelde tuleb jätta, et mitte kunagi ei tohi lasta paigaldada juuksepikendusi kui on probleeme peanahaga:  kõõm, sügelus, juuste liiga suur väljalangemine jne. Kindlasti tuleb ennem spetsialistiga läbi ARUTADA ja leida probleemile lahendus. Kui on püsivad probleemid nt psoriaas siis on soovitan kanda nt Halo meetodit, mis on ohutuim viis nii juustele kui ka peanahale ja kõigile neile, kes ei soovi püsivaid pikendusi.

Lisame ka mõne pildi, mis tõestab, et juuksepikenduste tehnikut ei tohi valida vaid piltide järgi, sest pilt on illustratiivne ega anna täielikku ülevaadet ning paigaldajaga peab tekkima meeldiv kontakt, et klient saaks võimalusel alati ühendust võtta ning oma rõõme ja muresid jagada.

IMG_2179IMG_2177