Blogi

Kuidas mõjutavad keraamika ja negatiivsed ioonid meie heaolu ja ilu?

ghd eclipse töösMe oleme pidevalt ümbritsetud nähtamatute jõudude poolt, mida kutsutakse ioonideks. Ioon on positiivse või negatiivse elektrilaenguga molekul. Iga osake, mis sisaldab endas elektrilaengut mõjutab meie tuju, tervist ja üldist heaolu.

Keskkonnasaastatus, tolm, suits jms toodab rohkelt positiivseid ioone. Viimased teadusuuringud on tõestanud, et positiivsed ioonid levitavad negatiivset energiat ja mõjuvad halvasti nii inimeste üldisele heaolule kui välimusele.

Negatiivseid ioone tuntakse õhuvitamiinide nime all. Looduslikud veekogud mõjuvad sageli lõõgastavalt just põhjusel, et nad sisaldavad ohtralt negatiivseid ioone, mõjudes lihaspingeid lõõgastavalt ja keskendumist soosivalt.

Miks keraamiline kuumus?

Keraamikat hakati esmalt kasutama 1960. aastatel NASA tehnoloogias, luues skafandreid ja teisi kosmoses vajalikke instrumente. Naturaalsel kujul sisaldab keraamika umbes 40 liiki anorgaanilist ainet, sealjuures erinevaid kive ja mineraale, mis peavad läbima ohtralt eritöötlusi ja põletamist, et tagada kasutatava aine puhtus ning koostisosade võrdne suurus. Põletatud keraamika on väga tugev ja vastupidav kõiksugustele kriimustustele ja kulumisele. Keraamika koostisosi liidavad omavahel ioonilised sidemed, mis on tugevamad kui rasketel metallidel. See garanteerib toodete erilised ja vastupidavad omadused.

ghd on välja arendanud uuendusliku tehnoloogia kasutamaks negatiivsete ioonide positiivset mõju ka juuksehoolduses.

ghd Ultimate

ghd on kombineerinud negatiivsete ioonide ja keraamilise kuumuse omadused oma revolutsioonilistes elektroonilistes seadmetes. ghd 100 % keraamilised plaadid ja küttekehad on valmistatud ainult kõrgkvaliteetsest keraamikast ja ei ole kaetud teiste materjalidega.

Keraamika juhib ja säilitab efektiivselt kuumust ning toodab niisket soojust, mis ei lõhu ega kuivata juust. Vastupidiselt seob see juustes niiskuse, mille läbi juuksed muutuvad säravamaks ja on vastupidavamad ilmastiku kahjustava mõju suhtes.

ghd on auhinnatud ja profesionaalne juusteviimistlusbränd, mille tootevalikus on erinevad viimisvahendid ning elektroonilised seadmed, kuhu kuuluvad föönid ja sirgendajad. ghd sirgendajad ja stylerid on teinud juukseviimistluse maailmas läbi tõelise revolutsiooni, viies paljude professionaalsete juuksurute töö täiesti uuele tasemele. ghd stylereid ja teisi elektroonilisi seadmeid iseloomustab paremini kõrgeima kvaliteediga keraamika ning negatiivsete ioonide positiivne mõju juuksehoolduses.

Artikkel pärineb ajakirja “Ajalugu´´ maikuu 2015 numbrist!

ghdlogo