Blogi

Iga naine väärib HALO vol.2

Hiljuti käis meil showroomis külas laulja Johanna, kelle suureks sooviks oli lisada oma juustele pikkust ja volüümi. Teadagi möödub laulja elu paljuski lavalaudadel, kus tuleb eriliselt pilkupüüdev välja näha! Soovitud tulemuse saavutamiseks lisasime Johanna juustele juurde loomulikku pikkust ja volüümi Halo meetodil juuksepikendustega. Tulemus jäi kaunis ja volüümikas, nagu oodatud! 

Halo juuksepikendustega on võimalik lisada kiirelt endale rohkem naiselikkust ja juustele pikkust ja volüümi. Ühtlasi annab see rohkelt erinevaid võimalusi sättida oma juukseid soengusse. Häid näiteid leiate selleks Decoris Showroomi YouTube’st siit.

Ka Johanna puhul sai Halo juuksepikendused viimistletud kaunisse lokisoengusse. Alustuseks andsime juustele maksimaalse kuumakaitse kahe Balmain Hair Couture signatuur tootega: Argan Elixir & Leave-in Conditioner‘iga. Lisaks kuumakaitsele annavad tooted juustele teemantläike, niisutavad ja siluvad kahjustatud juukseid. See kombinatsioon on parim mistahes kuumtöötlemise alla. Lokid on viimistletud Balmain Hair Couture 32 mm keraamiliste lokitangidega.

Johanna jäi väha rahul oma muutumisega! Kuidas teile meeldib?