Blogi

ghd UUS Electric PINK kollektsioon on kohal!

Soovime Sulle esitleda uut limiteeritud juuksehooldusseadmete kollektsiooni ELECTRIC PINK

Rohkelt auhinnatud ghd on lansseerinud uue limiteeritud juuksehooldusseadmete kollektsiooni ELECTRIC PINK. Kollektsioonis on kaks erinevat elektriroosat stylerit ning klassikaline föön, iga seadmega on kaasas ka sobiv praktiline kotike.

ELECTRIC PINK on paslik täiendus iga naise buduaari. Võimukalt roosade styleritega saab lihtsalt ning mugavalt juukseid sirgendada, lokkida või vormida kiharatest elegantseid laineid.

 

ghd platinum® Electric PINK styler 

trizone® tehnoloogial põhinev patenteeritud styler aitab juustele ohutu kuumustasemega saavutada tervema ja säravama tulemuse juba esimese tõmbega. Kaasas on elektriroosa kuumakindel alus ning kotike.

Leia toode siit: https://www.decoris.ee/pood/ghd/ghd-platinum-electric-pink/

 

ghd V® Electric PINK styler 

Ka klassikaline V® styler on saanud roosa power-välimuse. Styleri efektiivselt kuumust juhtivad keraamilised plaadid võimaldavad stiliseerida soengu vaevata. Juuksed on säravad ning vastupidavamad ilmastiku kahjustavate mõjude suhtes. Komplekti kuuluvad ka elektriroosa kuumakindel alus ning praktiline kotike.

Leia toode siit: https://www.decoris.ee/pood/ghd/ghd-v-electric-pink/

 

ghd AIR® Electric PINK föön 

ghd klassikaline föön on läbinud elektriroosa makeoveri. See föön leiab kahtlemata kindla koha iga stiilse naise peeglilaual, kes armastab kanda siledat föönisoengut või ihaldab juustesse lopsakat volüümi.

Leia toode siit: https://www.decoris.ee/pood/ghd/ghd-air-electric-pink/

Header and Footer example