Blogi

Iga naine väärib HALO

TEKST BY Anna Elisabeth

Kes mind teab, sellele ei tule kohe kindlasti uudisena, et pikad ja paksud juuksed on miski, millega loodus mind ei õnnistanud, kuid mida olen endale palavalt soovinud nii kaua kui mäletan. Lapsena tegin endale sukkpükstest ja öösärkidest juukseid, suuremana pöördusin juuksepikenduste poole. Olen katsetanud juba kõikvõimalikke pikendusi: clip-in’e, keratiine, Mago sõlmpikendusi… ja nüüd proovisin ära üha enam populaarsust koguvad Halo pikendused. Seadsin selleks sammud Decoris showroom‘i (Telliskivi 60N, Tallinn) ja seda kogemust tahangi täna teiega jagada.

 

 

Halo juuksepikendused on kõige vähem (õigupoolest üldse mitte) omaenda juukseid kahjustav viis, samuti on see kõige kiirem moodus endale veidi rapuntsellikkumat olemist saada. Juuksed on kinnitatud tamiili külge, mis reguleeritakse su enda peakuju järgi, nii et see sobib täpselt sulle, on peas mugav ja saad selle ise väga kiiresti pähe. Kuna oma silm on kuningas ja me kahjuks kohapeal protsessist pilti ei teinud, siis saate paigaldamisest aimu siin videos. Öeldakse, et Halo-pikendused on peas vaevutuntavad, kuid mina siiski tajun neid kandes veidi juuste raskust. Tõenäoliselt seetõttu, et kogu raskus kandub peamiselt taha, samas kui näiteks clip-pikendusi saab ühtalsemalt üle pea jaotada. Teine ja ainus miinus, mida oskan välja tuua on, et Halo-pikendusi kandes pead sa olema teadlik, et neid kannad: erinevalt keratiinidest ja clipidest on need võimalik ühe hooga peast tõmmata, nii et väikeste laste läheduses ja rajul tantsupeol tasub olla ettevaatlikum või sättida juuksed kinnisesse soengusse. Mis puutub sättimisse ja soengutesse, siis kuna tegu on 100% inimjuustega, võid neid julgelt pesta, kuumtöödelda ja hooldada nagu endagi juukseid.

 

 

Kuna mul on väga lühikesed juuksed, lasin loomulikuks tulemuseks ka enda Halo’d oluliselt lühemaks lõigata ja olen tulemusega väga rahul, sest see on kerge ja loomulik, samas on juustel oluliselt rohkem volüümi, elu ja liikuvust, millest annavad aimu ka need enne-pärast pildid. Toonivalik on väga lai ja mulle leidsime ideaalselt sobiva miksi kahest toonist, sest ka mu enda loomulik juuksevärv kumab kahes toonis (on üldiselt külm pruun, kuid viskab teatud valguses kastanpunast sisse). Viimase paari nädala jooksul olen enamjaolt kandnud juukseid lahti ja mu lemmikstiil on lainelokk (nagu üleval viimasel pildil), tegusamatel päevadel olen ka erinevaid kinniseid soenguid proovinud. Võin kinnitada, et peast ära pole pikendused veel lennanud, küll aga pean olema ettevaatlik oma 9-kuuse poja agarate ja kõiki asju sikutada soovivate käekestega.

Inimestelt olen seni saanud vaid väga kiitvaid ei-saa-arugi-et-need-pole-su-oma-juuksed kommentaare! 🙂

 

 

Kes otsib kiiret ja juustele ohutuimat viisi juuksepikendusi kanda, siis mina isiklikult Halo meetodist etemat moodust ei tea. Mis kõige parem: sa ei pea internetis pead murdma ja mõtlema, mis toon sulle sobida võiks, vaid sul on võimalus Decoris showroomi külastada ja kohapeal toone proovida ning lasta end juhendada, nii et tead kohe, et võid tulemusega rahul olla. Pikendused on saadaval nii 50 kui 60 cm pikkuses, kuid nagu juba mainisin, lasin enda omad lühemaks lõigata ja paremini enda juuste järgi kohandada. Tahaksin loomulikult ka teile südamele panna, et ehkki pikad vööni juuksed võivad olla teie unistuseks, siis pikendused võiksid peas jääda siiski võimalikult loomulikud. 😉

 

Lõpetuseks hea uudis kõigile Halo huvilistele! 
Kuni 15.09 on koodiga “annaelisabeth30” kõik Halo pikendused Sulle
Decoris e-poes ja showroomis -30%!