Blogi

Decoris Showroomi loomislugu

Decoris Showroom on kokku toonud juuksemaailmas väga tuntud ja auhinnatud brändid nagu ghd, Halo ja Hair Elegance. Mis ühendab neid kolme brändi? Usume, et nendeks on kvaliteet, juuksesõbralikkus ning loomulikult ka soov pakkuda klientidele parimat!

Isiklikumal tasemel tähendab Decoris Showroom-i avamine mitme naise unistuse täitumist. Saatuse tahtel on kokku sattunud motiveeritud kollektiiv, mille igal liikmel on kujunenud oma ülesanne. Samas sobivad kõik omavahel kokku kui pusletükid, mis moodustavad ideaalse terviku.

Pärast lõplikku otsust, et esinduspinna olemasolu on vajalik, ei läinud kaua aega, kuni leiti täiuslik asukoht. Selleks on värskelt renoveeritud hoone teine korrus, mille leiab aadressilt Telliskivi 60. Ruumi valimisel võtsime eesmärgiks hoida brändidele omast stiili ning väljavalitud koha olemus juhtus olema täpselt õige. Interjöör on segu industriaalsest tunnetusest, kuhu on romantilise mööbli näol juurde lisatud pehmust, et üldmulje oleks stiilne ent samas hubane.

Alates juunikuust ootame kõiki enda juurde külla tutvuma ghd, Halo ja Hair Elegance tootevalikuga. Samuti hakkavad meil eelnevalt kokkulepitud aegadel kohal olema professionaalsed juuksurid ja jumestajad. Mainimata ei saa jätta ka spetsiaalseid toote- ja soengukoolitusi, mis on mõeldud nii juuksuritele kui ka jumestajatele.