Blogi

Cezanne siluv ja taastav keratiinihooldus annab juustele uut elujõudu

Cezanne keratiinholdus on revolutsiooniline, pikatoimeline ja ohutu salongitoode, mis aitab saavutada juuste ideaalse väljanägemise ilma neid kahjustamata või ohustamata kemikaalidega, nagu formaldehüüd, mida leidub paljudes teistes sirgestavates või silendavates toodetes.

Cezanne keratiinsüsteem kasutab kõige uuemaid teaduse saavutusi koos parimate koostisainetega. Toote erakordselt madal pH aitab avada juukse soomuskihi, et viia keratiin, taimeekstraktid ja vitamiinide segu juukse südamesse e. korteksisse, asendades kadunud ja kahjustatud keratiinmassi. Tootes sisalduv looduslik seritsiin liitub väga hästi juuste loomuliku keratiiniga ja funktsioneerib protsessis kinnitusainena (’’tsemendina’’) keratiiniproteiini kiudude vahel, muutes juuksed tervemaks, siledamaks ja sirgemaks.

Sirgestajaga töötlemisel kasutatava kuumuse toimel kutiikul sulgub ja tervistavad koostisained lukustuvad juustesse, kaitstes ja silendades neid seestpoolt väljapoole.

Tulemuseks on oluliselt tervemad, sirgemad ja siidiselt siledad juuksed, mida on lihtsam käsitleda ja soengusse seada.

cezanne

 

Salongis protseduuri tegemisel ei teki ebameeldivusi juuksurile, kliendile või teistele salongis viibijatele. Et see toode ei sisalda formaldehüüdi ega teisi toksilisi koostisaineid, ei ole vaja protseduuri ajal kanda maski ega kindaid. Föönitamisel ja sirgestamisel võib näha natuke auru, mis on normaalne. See on peamiselt veeaur.

Olenevalt juuksetüübist, pikkusest ja tekstuurist kestab CEZANNE Perfect Finishi protseduur salongis umbes 1,5 kuni 3 tundi. Et juukseid võib ka lõigata, pesta või värvida protseduuriga samal päeval, lahkuvad kliendid salongist juustega, millel on soovitud suurepärane väljanägemine.

Cezanne hooldus kogemust jagab teile Grete Link oma blogis

http://www.gretelink.com/2015/11/juuksed-korda-katsetasin-uut.htm

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED:

 

Mis on CEZANNE Perfect Finish Keratin Smoothing Treatment?

CEZANNE Perfect Finish Keratin Smoothing Treatment on revolutsiooniline, pikatoimeline ja ohutu salongitoode, mis aitab saavutada juuste ideaalse ilusa väljanägemise ilma neid kahjustamata või ohustamata kemikaalidega, nagu formaldehüüd, mida leidub teistes sirgestavates või silendavates toodetes.

Milliseid tulemusi meie  kliendid võivad oodata?

CEZANNE Perfect Finish Keratin Smoothing Treatment vähendab juuste kahu ja aitab saavutada sirgemad, siledamad, tugevamad, tervemad, kergemini seatavad ja imeliselt ilusad juuksed kuudeks. Klientidele hakkab Perfect Finishi kindlasti meeldima.

Kui minu klient kasutas varem formaldehüüdi sisaldavat siluvat keratiinitoodet, kas talle sobivad ka selle tootega saavutatavad tulemused?

Jah. Kliendid saavutavad teiste formaldehüüdi sisaldavate toodetega sarnased tulemused, kuid tervist ohustamata. Mõnedel juhtudel väheneb kräsusus ja lokilisus vähem kui formaldehüüdi sisaldavate toodete kasutamisel, kuid igal juhul saab klient kasu mitmetest eelistest, mida teised tooted ei paku. Juukseid võib värvida samal päeval või mõni aeg hiljem. Juuksed hoiavad lokki, kui klient seda soovib. Klient võib minna salongist kohe spordisaali, ujuma, juukseid pesema, ta võib kasutada klambreid või seada juuksed hobusesabasse. Kliendil ei ole vaja oodata ja ta lahkub salongist ilusate, tervete ja hästi seatavate juustega.

Kas juuksur, kes on varem kasutanud formaldehüüdil põhinevaid sirgestavaid keratiinitooteid, jääb rahule Cezanne Perfect Finishiga?

Jah. Juuksurid on andnud tagasisidet, et nad ei kavatse enam kasutada ühtegi formaldehüüdil põhinevat protseduuri ja et nad tunnevad ennast paremini, sest ei pea enam kannatama formaldehüüdi põhjustatud silma- ja hingamisteede ärrituse all.

Paljude juuksurite sõnutsi on see protseduur kergem, kiirem, ohutum ja annab formaldehüüdi sisaldavate toodetega sarnaseid tulemusi ning nad kavatsevad sirgestava tootena hakata kasutama peamiselt seda toodet. Kuigi mõned juuksurid kasutavad edaspidigi formaldehüüdil põhinevaid tooteid, siiski üha enam juuksureid ja nende kliente soovivad alternatiivi sellele toksilisele koostisainele. Juuksuritele meeldivad ka selle toote pakutavad selged eelised, sealhulgas see, et:

 • Juukseid võib värvida samal päeval enne või pärast protseduuri.
 • Ei ole mingit ooteaega, seega võib klient minna salongist kohe spordisaali, ujuma, ta võib pesta juukseid, kasutada klambreid või seada juuksed hobusesabasse.
 • Juuksed hoiavad ikka lokki.

Kui kaua kestab CEZANNE Perfect Finish Keratin Smoothing Treatment?

Protseduuri tulemused kestavad kuid. Nagu ka formaldehüüdil põhinevate sirgestavate keratiinitoodete korral, oleneb ka selle toote toimeaeg kliendi juuste tüübist, tekstuurist ja hooldamisest.

Mul on palju kliente, kellel Cezanne toimib kuid. Miks mõnedel klientidel ei püsinud toote mõju nii kaua, kui oleks pidanud?

Tagasiside järgi kestab protseduuri mõju kauem kui mis tahes muu formaldehüüdita toote kasutamisel ja niisama kaua või kauem, kui formaldehüüdi sisaldava toote kasutamisel. Mõnikord, kuid harva, helistatakse meile ka murega, et toimeaeg ei ole oodatud pikkusega.

Mõned tegurid, mis võisid olla selle põhjuseks:

 1. Juukseid ei kaetud tootega korralikult. Veenduge, et kammite juuksed läbi tihedapiilise kammiga, et tagada juuste täielik katmine tootega. Jätke toode juustesse 30 minutiks.
 2. Liigne loputamine. Peate jätma tootejäägi juustesse. Tunnete ära selle libedusest, mis on natuke suurem kui siis, kui töötlete juukseid palsamiga.
 3. Põhjuseks võib olla ebapiisav föönitamine. Föönitage korralikult juhiste järgi: „Liigse vee kõrvaldamiseks märgadest juustest kasutage keskmisele kuumusele ja kiirele õhuvoolule reguleeritud fööni ja fööniharja. Seejärel jagage juuksed salkudeks ja kasutage rull- või lapikharja, et töödelda juuksed võimalikult sirgeks. Veenduge, et juuksed oleksid 100% kuivad.“
 4. Juukseid ei töödeldud sirgestajaga korralikult. Kasutage sirgestajat kuumusel 380-410 oF (193-210 oC), võtke õhukesed salgud ja sirgestage need korralikult kuni juuksed muutuvad siidiseks. Kui juuksed on väga haprad või kahjustatud, seadke sirgestaja madalaimale kuumusele ja suurendage temperatuuri aegamisi, kuni juuksed muutuvad kergesti siledaks. Keskenduge juuksejuurtele, kasutades sirgestajat mitu korda kuni juuksed on SILEDAD.

Juuksed on erinevad ja mõnedel juhtudel võib toodet jätta juustesse natuke rohkem. Kui olete jätnud liigselt toodet juustesse võib juukseid šampooniga pesta ja palsamiga töödelda igal ajal pärast protseduuri, kas salongis või kodus.

Kui järgite juhiseid korralikult, ütlevad kliendid, et nad on rahul sellega, kui hästi Cezanne toimib JA kui kaua see püsib.

Kas Cezanne Perfect Finish Treatmenti kasutamisel saadakse samasugused ülisirged juuksed kui Jaapani sirgestajate või kaaliumhüdroksiidil põhinevate sirgestajate kasutamisel?

Ei. Toode vähendab kräsusust ja aitab saavutada sirgemad, siledamad, tugevamad, tervemad, kergemini seatavad ja väga ilusad juuksed kuudeks. Tegemist ei ole kaaliumhüdroksiidil põhineva sirgestajaga ja Jaapani sirgestajaga ning see toode ei anna samasuguseid tulemusi.

Kas Cezanne Perfect Finish Treatmenti tulemused sarnanevad rohkem Jaapani sirgestaja või formaldehüüdil põhineva sirgestava keratiinitootega saavutatud tulemusega?

Saavutatavad tulemused sarnanevad rohkem formaldehüüdi sisaldava tootega saavutatavatele tulemustele, kuid seda ilma formaldehüüdi ja sellega seostatavate riskideta.

Ma kannan formaldehüüdi sisaldavate toodetega protseduuride tegemise ajal maski ja tavaliselt panen oma kliendile ka maski ette või rätiku näole, et neid aurude eest kaitsta. Kas ma pean seda tegema ka Cezanne Perfect Finish Treatmenti kasutades?

Ei. Võite näha auru eraldumist juuste föönitamisel või sirgestajaga töötlemisel, kuid see on peamiselt veeaur, mis ei sisalda ühtegi kantserogeeni.

Kas seda toodet on keerulisem kasutada kui formaldehüüdi sisaldavaid keratiinitooteid?

Ei. Paljud juuksurid on öelnud, et seda toodet on lihtsam kasutada ja selle pealekandmine võtab vähem aega.

Kas ma pean kandma kindaid protseduuri tegemise ajal?

Kindaid ei ole vaja kanda, sest toote pH on sama mis sidrunimahlal. Soovi korral võite kindaid kanda, sest toode võib ärritada kinnastamata kätel marrastusi ja kutiikuleid.

Minu klient tundis vähest peanaha kihelust toote hoidmisel juustes. Mis seda põhjustab?

Toote pH on umbes samasugune kui sidrunimahlal ja mõned kliendid võivad tunda kirvendust, kui neil on tundlik nahk või marrastused peanahal. Ärge hõõruge peanahka tugevasti juuste pesemisel sügavpuhastava šampooniga ja kandke toode ¼’’ (6,35 mm) kaugusele peanahast, nagu juhistes ette nähtud. Pärast protseduuri keskenduge loputamise ajal toote eemaldamisele peanahalt. Kirvendus peaks kaduma.

Föderaalsed ja osariigi valitsusasustused viitavad formaldehüüdi puudutavates aruannetes vedelikromatograafiale (High Performance Liquid Chromatography – HPLC). Keskkonnakaitse agentuur (Environment Protection Agency – EPA) on avaldanud formaldehüüdi kontrollimise meetodid, sealhulgas meetodi 8315A. Kas Cezanne Perfect Finish Keratin Treatmenti on ka nii kontrollitud?

Jah. Üks Ameerika Ühendriikide juhtivaid laboratooriume kontrollis Cezanne Perfect Finish toodet vedelikkromatograafiga ning ei avastanud formaldehüüdi.

Kas salongitingimustest on analüüsitud formaldehüüdiauru kooskõlas Riikliku Ohutuse ja Tervise Instituudi (National Institute of Safety and Health – NIOSH) katseprotokolliga?

Jah. Salongides võeti proovid sel ajal, kui juuksurid kasutasid Cezanne Perfect Finishit. Need proovid analüüsiti akrediteeritud sõltumatus laboratooriumis. Formaldehüüdi ei avastatud.

Mis on selle toote aktiivsed koostisained ja kuidas see toimib?

Cezanne Perfect Finishi koostisesse kuulub mitmeid aineid, sealhulgas siidi koostisaine seritsiin. Siidis toimib seritsiin nagu tsement kiudude vahel ja samamoodi toimib see ka inimjuustele Cezanne Perfect Finishi toote koosseisus.

Toode sisaldab keratiini ja glüoksüloüülkarbotsüsteiini, kuid sellel ei ole ebameeldivat lõhna, nagu teile tuttavatel karbotsüsteiini sisaldavatel toodetel.

Cezanne Perfect Finish sisaldab glükoolhapet, mis on hästi tuntud tõhusa nahakoorija ja -niisutajana.

Tootel on ebaharilikult madal pH, mis on sarnane sidrunimahlale ja mille ülesanne on avada kutiikul, et viia selle kaudu korteksisse keratiini, taimeekstraktide ja vitamiinide segu, asendades nii kadunud ja kahjustatud proteiinimassi. Et seritsiin liitub väga hästi juuste loomuliku keratiiniga ja funktsioneerib tsemendina keratiiniproteiini kiudude vahel, muutes juuksed siledamaks ja sirgemaks.

Sirgestajaga töötlemisel kasutatava kuumuse toimel kutiikul sulgub ja tervistavad koostisained lukustuvad juustesse, kaitstes ja silendades neid seestpoolt väljapoole.

Milliseid vitamiine ja taimeekstrakte juustesse viiakse?

C-, E-, B3-, B5– ja B6-vitamiinid, suhkruroo, sidruni, õuna ja rohelise tee ekstraktid.

Üks koostisainetest on glükoolhape. Kas see on stilistile ja kliendile ohutu?

Glükoolhape on populaarne vananemisvastane aine, mida on kasutatud nahahooldusvahendite tööstuses aastaid. See suurendab pehmust, kaitset ja muudab juuksed kergemini seatavaks.

Mis on seritsiin?

Seritsiin on looduslik proteiin, mida toodavad siidiussid (Bombyx mori). See aine aitab kaitsta juukseid. Et seritsiin seostub väga hästi juuste loomuliku keratiiniga, siis toimib see aine kui tsement keratiiniproteiini kiudude vahel ja kinnistub juustesse, muutes need siledamaks ja sirgemaks.

Kas on võimalik võrrelda Cezanne Perfect Finish toodet teiste praegu turul pakutavate karbotsüsteiini (aminohape) sisaldavate toodetega?

Ei olegi võrreldav! Kui olete neid tooteid kasutanud, siis teate, millist lõhna need eritavad. Cezanne`i puhul sellist lõhna ei ole. Enamik karbotsüsteiinitooteid pestakse juustest väga kiiresti välja, mõnikord isegi nädalatega. Cezanne Perfect Finish vähendab kräsusust, andes tulemuseks sirgemad, siledamad, tervemad, kergemini seatavad ja väga ilusad juuksed kuudeks.

Kas Cezanne Perfect Finish Treatment lõhub sidemeid, nagu keemiline lokk, sirgestaja või keemiline lokieemaldaja?

Ei. Kui juustes lõhutakse sidemed, nagu seda teevad keemilised lokivedelikud ja sirgestajad, muudetakse juuste struktuuri lõplikult, mis põhjustab sageli pikaajalise kahjustuse. Näha jääb ka joon, kus töödeldud juuksed välja kasvavad. Cezanne Perfect Finishi korral seda ei teki ja toode tuleb pesuga juustest aegamööda välja. Toode parandab juuste tervist ja tugevdab neid ning ei lõhu sidemeid, nagu seda teevad keemilised lokivedelikud, sirgestajad või keemilised lokieemaldajad.

Seega on olemas formaldehüüdil põhinevad tooted ja karbotsüsteiinil põhinevad tooteid. Mida kujutab endast Cezanne Perfect Finish Keratin Smoothing Treatment?

Cezanne Professional Products ei ole kunagi müünud formaldehüüdil põhinevat toodet ja me ei kavatse seda ka teha. Meie ettevõte asutati ühel eesmärgil: pakkuda tootesarja, mis võimaldab teha salongis pikatoimelise sirgestava keratiiniprotseduuri ja mis toimib vähemalt sama hästi kui Brasiilia keratiiniprotseduurid, kuid ilma kahjustavate või ohtlike kemikaalideta nagu formaldehüüd.

Teame, et turul pakutakse praegu tooteid, mida liigitatakse karbotsüsteiinideks. Need tooted aitavad saavutada klientidel siledamad ja kergemini seatavad juuksed ilma mõnede ohtlike kemikaalideta. Kuid nende koostise ja toimemehhanismi tõttu ei kesta need väga kaua, tavaliselt kaks nädalat kuni kaks kuud. Mõned tooted eraldavad väga ebameeldivat lõhna juustele kandmisel. Mõnede toodete korral on vaja eraldi maski või palsamit ja mõnede korral on vaja teha lisaloputus.

Cezabbe Perfect Finish Keratin Smoothing Treatment on teistsugune. See on järgmise põlvkonna sirgestav süsteem, mis kasutab kõige uuemaid teaduse saavutusi koos ainult kõige paremate koostisainetega. See on toode, mis pakub klientidele selliseid tulemusi ohutult ja tõhusalt, mida nad ühelt sirgendavalt keratiinitootelt ootavad. Et see toode toimib seestpoolt väljapoole, muutes juuste üldist tervist ja loki kuju, kestavad tulemused kauem.

Kas Cezanne Perfect Finish toode sisaldab karbotsüsteiini?

Jah, meie koostisainete loetelus on karbotsüsteiin, kuid meie protsess ja tehnoloogia on hoopis teistsugune kui karbotsüsteiini sisaldavatel toodetel, mis tulevad juustest pestes kiiresti välja ja millel on tugev lõhn. Tegemist on järgmise põlvkonna tootega, mis kasutab uut tehnoloogia, et saavutada klientide soovitud tulemusi ilma, et toode tuleks juustest pestes kiiresti välja ja eraldaks ebameeldivat lõhna, mis on iseloomulik tavalistele karbotsüsteiinitoodetele. Cezanne Perfect Finish Keratin Smoothing Treatmentil ei ole ebameeldivat lõhna, millega olete kokku puutunud karbotsüsteiinitoodete kasutamisel, ning see toode toimib kauem.

Kas võiksite lihtsate sõnadega selgitada, kuidas Cezanna Perfect Finish toimib võrreldes teiste toodetega, et saaksin seda teadmist klientidega jagada?

Jah. Erinevalt formaldehüüdi sisaldavatest keratiinisüsteemidest, mis lihtsalt katavad juuksed, kasutab Cezanne revolutsioonilist madala pH-ga süsteemi, mis on sarnane sidrunimahlale, et avada kutiikul, mille kaudu viiakse korteksisse koostisained nagu keratiin, taimeekstraktid ja vitamiinid.

Kutiikul sulgub kuumuse toimel, mis tekib juuste sirgestajaga töötlemisel, ning toote koostisained (keratiin, taimeekstraktid ja vitamiinid) kinnituvad juustesse, kaitstes ja sirgestades juukseid seestpoolt väljapoole.

Kas toode lõhnab halvasti, eraldab aure, mis panevad silmad vett jooksma, või põhjustab hingamisraskusi salongis?

Ei. Salongis protseduuri tegemisel ei teki ebameeldivusi stilistile, kliendile või teistele salongis viibijatele. Ei ole vaja spetsiaalset ventilatsiooni või kanda maski.

Kui juhiseid ei täideta ja juustesse pannakse liiga palju toodet või kui juukseid ei kuivatata täiesti ära enne neid sirgestajaga töötlemist, võib eralduda lõhna. See ei ole üldse ohtlik. Järgige kerge loputamise juhiseid, veenduge, et juuksed on täiesti kuivad enne, kui hakkate neid sirgestajaga töötlema, ning teil ei tohiks tekkida lõhnaga seotud probleeme.

Mõnedel juhtuled võib tunda kerget lõhna, kui juuksed on pärast tootega töötlemist märjad, kuid see kaob pärast paari pesu. Selle minimeerimiseks peate veenduma, et juuksed on absoluutselt kuivad enne sirgestajaga töötlemist. Kuigi lõhn kaob pärast esimest paari pesu, saab seda minimeerida või kaotada, kui juukseid föönitatakse põhjalikult ning ei lasta õhu käes kuivada.

Mõned kliendid, kes on varem kasutanud formaldehüüdil põhinevaid sirgestavaid protseduure, on kaevanud, et nende juuksed on lamedad ja neil puudub kohevus paar nädalat pärast protseduuri ja nad ei saa juukseid mitte mingil viisil koolutada. Kas sama juhtub ka Cezanne Perfect Finishi kasutamisel?

Kuigi Cezanne annab nende protseduuridega sarnased tulemused, ei muuda see toode juukseid lamedaks ja võimaldab kliendil koolutada juukseid ja saavutada kohevust.

Kui kiiresti võib juukseid pesta ja millal klient võib kasutada  viimistlusvahendeid, minna spordisaali, kanda hobusesaba või klambreid?

Erinevalt enamikest sirgestavatest toodetest võib Cezanne Perfect Finishi kasutamisel juukseid kohe pesta ja ei ole mingeid piiranguid spordisaali minemisele ja hobusesaba või klambrite kandmisele. Kohe võib kasutada ka kõiki stiliseerimiseks vajalikke tooteid.

Kas see toode on rasedatele ja lastele ohutu?

Kuigi Cezanne Perfect Finish ei sisalda formaldehüüdi ega muid kantserogeene või ohtlikke kemikaale, järgib ettevõte põhimõtet, mille kohaselt ühtegi toodet ei soovitata rasedatele või lastele. Kui olete rase ja otsustate seda toodet kasutada või kui otsustate kasutada seda lastel, küsige kõigepealt oma arstilt nõu.

Kuidas toimib Perfect Finish keemiliselt töötlemata juustel?

Et töötlemata juuksed on tavaliselt väga tõrksad igasugusele töötlusele, on järgevalt esitatud mõned nõuanded, millest võib abi olla (kasutada AINULT töötlemata juustel):

 • Sügavpuhastamise etapil kasutage juuste pesemisel pool kogust sügavpuhastavat šampooni ja pool kogust 20-mahulist emulsiooni. Jätke juustesse 3 minutiks ja korrake.
 • Veenduge, et juuksed on absoluutselt kuivad enne protseduuriga alustamist.
 • Pange klient, kelle juustele on toode kantud 30 minutiks, madalale kuni keskmisele kuumusele reguleeritud kuppel-fööni alla, kinnitades pikad juuksed lõdvalt plastklambriga ja muutes juuste asendit iga 10 minuti tagant. Ärge katke juukseid mütsiga.
 • Föönitage korralikult nii, et juuksed oleksid nii siledad kui võimalik ja seejärel töödelge neid põhjalikult sirgestajaga väga õhukeste juuksesalkude kaupa kuni juuksed muutuvad väga siledaks. Sirgestaja temperatuuri tõstmine võib aidata saavutada siidjat tulemust, kui stilistina peate selle otsuse tegema iga kliendi puhul eraldi.

Kas ma võin kasutada Cezanne Perfect Finishit kõikidel juuksetüüpidel?

Jah, seda toodet võib kasutada kõikidel juuksetüüpidel, olenemata sellest, kas ja kui palju on neid värvitud, blondeeritud, triibutatud või kui kahjustatud nad on. Toodet võib kasutada ka selliste keemiliste töötluste peal nagu Jaapani sirgestajad ja sirgestusvahendid.

Ma lugesin, et Cezanne Perfect Finish toimib kõikidel juuksetüüpidel ja tekstuuridel. Kas see tähendab, et ka afroameerika juustel?

Jah. See toimib hästi afroameerika juustele ja seda võib kanda otse sirgestatud juustele. Loomulike juustega naistel või naistel, kelle juukseid sirgestatakse, vähendab toode kahusust, pehmendab juust ja defineerib lokke. Cezanne Perfect Finish vähendad käharust ja aitab saavutad sirgemad, siledamad, tervemad, kergemini seatavad ja väga ilusad juuksed kuudeks. See ei ole kaaliumhüdroksiidil põhinev sirgestaja ja ei ole ka Jaapani sirgestaja ning ei anna samasuguseid tulemusi.

Paljud olemasolevad formaldehüüdil põhinevad keratiinitooted kahjustavad aja jooksul juukseid korduval kasutamisel. Kas sama juhtub ka Cezanne Perfect Finishi kasutamisel?

Ei. Cezanne Perfect Finish tugevdab kliendi juukseid ning stilistid ja kliendid on andnud tagasisidet selle kohta, et juuste tekstuur on paranenud pärast toote kasutamist.

Kui kaua kestab Cezanne Perfect Finishi protseduur ja kui suur peaks olema tasu?

Olenevalt juuste tüübist, tekstuurist ja pikkusest peaks see protseduur kestma umbes sama kaua kui muud sirgestavad protseduurid, üldjuhul 1,5-2,5 tundi. Peaksite võtma tasu sama palju, kui võtate teiste sirgestavate protseduuride tegemise eest oma salongis.

Kui suur on materjalikulu ühel protseduuril?

Nn keskmisele peale kulub umbes 2 untsi (60 ml) toodet. Olenevalt juuste tüübist, tekstuurist ja pikkusest, võib kasutatav kogus olla erinev. Raiskamise vältimiseks pange alati kaussi minimaalne kogus toodet ehk 1-2 untsi (30-60 ml). Vajaduse korral saate toodet juurde lisada. Ärge kasutage rohkem toodet kui vajate. Kui salkude läbikammimisel näete kammil üleliigses koguses toodet, kasutate liiga palju toodet.

Kasutasin hiljuti Cezanne Perfect Finish Keratin Smoothing Treatmenti ja toote värvus ja tekstuur olid natuke erinevad, kui eelmine kord. Kas see on probleem?

Ei ole. Mõnikord muutub toote värvus ja tekstuur aja jooksul või erinevatel partiidel on erinev värvus ja tekstuur. Toode võib olla isegi natuke tükkis, kuid seda põhjustab looduslik aloe vera, mida on kombineeritud meie madala pH-ga väikeste molekulide tehnoloogiaga. See ei ole probleem ja ei mõjuta toote tulemuslikkust. Enne kasutamist ärge unustage toodet raputamast.

Kui oluline on lasta juukseotsad tootest läbi imbuda?

Väga oluline on, et juuksed oleksid täielikult tootega kaetud, eriti juukseotsad, mis on varem teiste kemikaalidega töödeldud juustel tavaliselt kõige kuivemad ja poorsemad.

Kui ma suurendan kuumust ja kasutan sirgestajat mitu korda, saan veelgi paremaid tulemusi. Kas nii võib teha?

Stilist peab mõistlikult kasutama kuumust ja arvestama kliendiga. Kuigi suurem kuumus ja korduv sirgestajaga töötlemine võib anda siledama ja läikivama tulemuse, peab stilist arvestama kliendi juuste tervisega. Suurem kuumus võib mõjutada ka värvi tumedust.

Kas Cezanne Perfect Finishit võib kasutada juuksepikendustel?

Jah. Kui juuksepikendused on inimjuustest ja kui sirgestajaga töötlemisel välditakse kinnituskohta.

Klient on blond või valgete juustega ja te märkate tema juustes kollakat tooni pärast sirgestajaga töötlemist. Mis juhtus ja kuidas saaks seda vältida?

Tootes ei sisaldu midagi, mis võiks muuta juuksed kollakaks, kuid blondid või valged juuksed muutuvad kollakaks mitmetel põhjustel. See võib juhtuda protseduuri tegemise ajal ja teil ei pruugi ollagi võimalust seda kuidagi mõjutada. Põhjuseks võivad olla värv või töötlused, mida on juba kliendi juustel kasutatud, vee omadused, ravimid, sest isegi näiteks aspiriin võib mõjutada juuste värvust.

Veel võib probleemiks olla, et sirgestaja on õrnade valgete või blondide juuste jaoks liiga kuum. Sellise probleemi olemasolul alustage väga madalalt temperatuurilt, isegi soovitatust (380 oF või 193 oC) madalamalt temperatuurilt. Pidage meeles, et eesmärgiks on saada juuksed siidiseks. Reguleerige temperatuuri ainult sellise temperatuurini, mille korral juuksed muutuvad eriti siledaks. Te ei pea väga palju kordi juukseid sirgestajaga töötlema, tavaliselt 2-4 korda, mõnikord rohkem, kui juuksed on karmid. Kui näete, et juuksed muutuvad kollakaks, LÕPETAGE sirgestamine ja keerake temperatuur väiksemaks. ÄRGE juukseid üleliia sirgestage. Võtmesõna on siledus. Kui juuksed on siledad, ei ole mõtet sirgestajaga töötlemist jätkata.

Pidage meeles, et saate juuksevärvi, pärast protseduuri, soovi korral alati muuta. Stilistid, kellega sellest probleemist rääkisime, soovitasid, et sinise/violetsel toonil põhinev šampoon võib vähendada juuste kollaseks tõmbumist või selle kõrvaldada.

Kas on probleem, kui juuksur unustab kogemata juukseid kergelt loputada pärast seda, kui Perfect Finish on juustes olnud 30 minutit, ning föönitab ja sirgestab juukseid tootega juustes?

See ei ole soovitatav. Kui loputamine siiski ununes, ei ole põhjust muretseda. Kliendiga on kõik korras ja juukseid ei kahjustata. Teil võib minna rohkem aega, et juuksed absoluutselt kuivaks föönitada, juuksed tunduvad raskemad ja sirgestamine võib võtta rohkem aega ilma soovitud siledust või läikivust saavutamata. Samuti eraldub föönitamise ja sirgestamise ajal rohkem auru. Lihtsalt jätkake protseduuriga nagu tavaliselt, kuid lisage veel üks etapp – peske kliendi juuksed pärast protseduuri Cezanne Moisturizing Shampoo ja Moisturizing Conditioneriga ning seadke juuksed soengusse nagu soovitud. Probleem lahendatud.

Olen teinud mitmeid protseduure Cezanne Perfect Finishiga suurepärast tulemustega. Föönitamise ajal ütles üks klient, et juuksed tunduvad kummised ja neid on raske kammida ning föönitamine oli aeglasem ja keerulisem kui tavaliselt. Mis võis juhtuda ja kas see on minu kliendi jaoks probleem?

See ei ole probleem. Me ilmselt teame, mis juhtus. Kõige tõenäolisemalt kandsite juustele liiga palju toodet, mistõttu ei loputanud te seda ka piisavalt juustest välja. Juhistes on öeldud, et „kiire ja kerge loputus, umbes 10-20 sekundit“, kuid „väga pikkade, tihedate või karmide juuste korral võib vaja olla kauem loputada.“ Arvame, et jätsite liiga palju toodet juustesse. Kui juuksed ei ole pärast sirgestamist siledad ja siidised, vaid kummised, või tunduvad eriti rasked, lihtsalt peske oma kliendi juuksed pärast protseduuri Cezanne Moisturizing Shampoo ja Moisturizing Conditioneriga ja seadke soengusse nagu soovitud. Probleem lahendatud. Järgmine kord loputage kiiresti ja kergelt umbes 10-20 sekundit, kuid väga pikkade, tihedate või karmide juuste korral loputage neid natuke kauem.

Kuidas ma tean, et olen loputanud piisavalt toodet juustest välja enne lõplikku föönitamist ja sirgestamist?

Loputamise ajal on oluline, et veesurve oleks madal. Alustage peanaha lähedalt. Kui soe vesi voolab läbi juuste, loputate toote juustest kergelt välja. Jätke natuke toodet juustesse. Juuksed tunduvad pisut libedamad, kui palsamiga juukseid töödeldes. Harjute sellega kiiresti. Liigse tootekoguse juustesse jätmine ei mõjuta lõpptulemust, kuid see raskendab teie tööd ja föönitamisele kulub rohkem aega enne, et saada juuksed absoluutselt kuivaks. Sellest ei teki kahju, kui jätate toodet liiga palju juustesse, kuid klient võib soovida selle välja pesemist, sest juuksed tunduvad rasked. Probleem lahendatud.

Minu kliendil on peenike juus ning pärast protseduuri tundusid juuksed rasked ja elutud. Mis juhtus ja mida ma saan teha?

Võisite juustele kanda enam toodet, kui vaja, või ei loputanud seda juustest piisavalt välja. Liigse tootekoguse juustesse jätmisel muudab see juuksed raskeks ja võib vähendada siledust ja läiget, mille peaksite saavutama sirgestajaga juuste töötlemisel. Pidage meeles, et juukseid ei tohi liigselt sirgestada ja tehke seda ainult nii mitu korda, et saada siledad juuksed. Kui jätsite liiga palju toodet juustesse, võite alati juukseid pärast protseduuri pesta.

Kas Cezanne Perfect Finish võib värvi heledamaks muuta?

Nagu kõikide sirgestavate toodete korral, võib see toode muuta juuksevärvi. Kas värvikadu esineb või mitte  ning kui suures ulatuses see esineb, oleneb konkreetse juukse tüübist ja seisundist, aga ka värvist ja fööni ja/või sirgestaja temperatuurist.  Kui värvida juukseid enne protseduuri, siis mõned stilistid valivad enne keratiinitootega töötlemist ja ka meie toote kasutamist sellise värvitooni, mis sobib ka värvuse heledamaks muutumise korral. Kui kliendi juuksed on roosat, sinist, rohelist, kollast või mõnda muud erksat ebaloomulikku värvi, on värvikao võimalus suurem. Kui värvite pärast protseduuri, kõrvaldate värvimuutusega seotud probleemid.

Kui värvus muutub, kas seda saab parandada pärast protseduuri?

Jah.

Millal tuleks värvida?

Juukseid võib värvida enne või pärast protseduuri.

Kui värvitakse pärast protseduuri, siis ei teki ka värvimuutuse probleeme. Kui juustesse jääb toodet ainult kergelt sisse pärast sirgestajaga sirgendamist, võite kohe hakata juukseid värvima. Kui juustes on pärast sirgestajaga töötlemist tootejääki rohkem, võite juuksed loputada, rätiga põhjalikult kuivaks kuivatada ja kanda värvi otse niisketele või kuivadele juustele.

Milline on parim viis katta hallid juukseid, kui ma värvin juukseid pärast Perfect Finish tootega töötlemist?

Kui pärast sirgestajaga töötlemist on juustes vaid kergelt tootejääki, võite kohe asuda juukseid värvima. Kui juustes on pärast sirgestajaga töötlemist palju toodet, võite juukseid loputada, põhjalikult, kuivatada rätikuga ja kanda värvi kohe niisketele või kuivadele juustele. Kui juuksed on eriti tõrksad, võite mõjuaega pikendada.

Mida peaksin soovitama kliendile, kellele meeldib ookeanis või klooritatud veega basseinis ujuda?

Erinevalt teistest toodetest võib pärast Cezanne`i kasutamist kohe ujuma minna. Klooritatud ja soolane vesi võib juukseid kuivatada, seega võite soovitada kliendile, et ka kasutaks rohkelt Cezanne Leave-in Creme Conditioneri enne ujuma minemist ja et ta loputaks juuksed kohe sooja veega pärast ujumist.