Blogi

Bikiinifitness klipivõtted Decoris Showroonis

Decoris Showroomis toimub alati midagi põnevat. Sel korral täitus salong kaunite ja säravate fitnessi tüdrukutega, kes peatselt alustavad ettevalmistusi eelseisvateks bikiinifitnessi võistlusteks. Bikiinifitness ise on üks väga põnev ala ja peab ütlema, et sellel alal edukas olemine nõuab üsna kõva pingutust ja korralikku ettevalmistust. Kuigi enamuse tööst teeb võidu nimel ära võistleja ise, on edukal esinemisel võistluslaval siiski veel hulganisti tähtsaid detaile, millest sobiv jumestus ja soeng on särava lavaesinemise puhul ühed tähtsaimad. Need tüdrukud igal juhul siia mütsiga ei tulnud lööma.

Mis seisneb ühe eduka lava-look’i taga?

Tähtis on tervik. Nagu selle ala nimetusest võib tuletada, vajame esiteks ilusat treenitud keha. Vähem tähtsad ei ole jumestus ja seda toetav soeng. Bikiinifitnessis loeb iga pisemgi detail, kuid hinnatakse siiski kogu komplekti. Siinkohal tulevad võistlejatele appi profesionaalsed fitness-stilistid. Korrektne ja sobiv stiil luuakse tüdrukuga koostöös, võttes eelkõige arvesse tüdruku nägemust ja soove. See peab olema tema loomulik ja talle omane välimus, et võistleja etteaste laval oleks talle endale nauditav ja tatunneks end kindlalt.

Kui treenitud keha on saanud säravad ja sätendavate kivikestega bikiinid, ehted ja kingad, siis lavameik peab selle tagant ka tüdruku välja tooma ning tema näo sama võimsalt ja säravalt esile tõstma. Võistluslaval on tegemist pigem grimmiga. Lavagrimm ja tavameik erinevad väga palju – fitnessi aladel võistlevate tüdrukute kehad on lavale minnes tugevatoonilise grimmiga kaetud ning eesmärk on nägu kehatooniga vastavusse viia ning võistleja efektselt esile tuua. 

DSC06948v2_web

Lavagrimmi puhul ei saa kunagi minna “üle” ega “liiale”, tugev prožektorite valgusviht võtab üle poole reeglina maha ning tagasihoidlikum meik kipub laval kaduma.

Kõige parem on teha enne võistlust proovimeik ning mängida läbi erinevad võtted ja värvid, leidmaks just selle lahenduse, millega julgelt edasi minna. Kui tüdruk on hea käega ja kogemusteg, võib ta rahumeeli ise oma grimmiga hakkama saada, kuid igal juhul, eriti alguses, tasuks see vastutusrikas töö jätta proffide hole alla. Tema osakab kõige paremini suunata, juhandeda, nähes klienti kui tervikut ning tänu kogemustele oskab õige lahenduse leida.

Samuti on väga olulisel kohal kaunis soeng. Kuigi juuste eest tuleb kanda hoolt pidevalt, siis võistlema asudes tuleks veelgi rohkem juuste tervisele ja seisukorrale tähelepanu pöörata. Alustada tuleks sellega mitte hiljem kui paar kuud enne võistlust, kuna kaunis soeng näeb tervetel ja säravatel juustel imekaunis välja. Kui treenitakse keha, pöörataks igale lihasgrupile suurt tähelepanu, siis sama pühendumisega tuleks ka hoolitseda oma juuste välimuse eest– bikiinifitnessi puhul on juusked kõige silmapaistvam kaunistus, mis olemas on!

DSC06905v2_webSelle aja sees proovi määratleda ka oma soengustiil – ole julge ja mängi erinevate lahendustega: pikkus, värv ja lõikus annavad lõpmatult erinevaid variatsioone. Siinkoha on samuti mõistlik pidada nõu stilisiga, kes sind tervikuna näeb – soeng peab sinu tugevamaid külgi rõhutama ning mõned nõrgemad kohad hajutama, soenguga võib hea meister sinu kauni välimuse imetlusväärseks muuta!

Bikiinifitness on väga subjektiivne ala ja ilu on ikka hindaja silmis, ilul aga pole kindlat mõõdupuud millega tulemust mõõta ning igal väiksemalgi detailil võib olla võidu hind. Enne võistluslavale minekut tuleb veenduda, et välimus on võistleja treenitud keha vääriline ja aitab seda esile tuua.

Selle klipi sügavam eesmärk on süstida naistesse see väike pisik, mis teda ehk trenni meelitab ning mine tea, võibolla üks päev oled just sina siin meie salongis oma lavasoengut ja grimmi proovimas! Igal juhul oled sa meile oodatud!

Uus põnev veebileht www.naisedtrenni.ee on mõeldud ühendama kõiki neid naisi, kes juba käivad trennis ja motiveerimaks ka kõiki neid, kes veel ei käi, aga tahaksid oma elus midagi tervislikumas suunas muuta. Lehelt leiab kõike tervisliku eluviisiga seonduvat: trenni- ja tervisejuttu, soovitusi, motiveerivaid teemasid, retsepte, tuleb sekka ka veidi põnevat iluteemat, sest hea füüsiline vorm, tasakaalukas toitumine ja hea välimus on ju kõigi naiste sooviks.

Make-up: Kristi Türk

Soengud: Erica Teras

unnamed-2